LVIV.COM

У Львові відкрили IT House

У Львові відкрили IT House

Львівськаий ІТ кластер спільно з міською владою успішно реалізували перший проект житлово-будівельного кооперативу, який знаходиться на вулиці Студинського. ІТ House є неприбутковим проектом – всі квартири продавали за собівартістю, пише прес-служба міської ради.


Будівництво почали 31 жовтня 2015 року. Проект реалізовували за принципами кооперативного будівництва – всі, хто хотів купити квартиру, вносили частини оплати під час будівництва. Багатоповерхівку будували 13 місяців.

У Львові відкрили IT House1

Що там є?

Загалом на десяти поверхах є 72 квартири з великими балконами для зон відпочинку. Є серверна, кімната для зустрічей, дитяча, велопаркінг, підземний паркінг, тераса на даху, підключений інтернет. Також на перспективу власники планують перейти на альтернативні джерела енергії.

У Львові відкрили IT House1

Біля будинку розташовані дитячий майданчик, спільна відпочинкова зона, спортивний майданчик для мешканців. Ще однією перевагою ІТ House є просторий експлуатований дах, частина якого слугуватиме зоною відпочинку для мешканців, а на іншій частині будуть розташовані сонячні колектори. Саме вони забезпечуватимуть 70% енергії для підігріву води.

Основною перевагою є навіть не побутові вигоди, а співдружність сусідів. Переважна більшість мешканців – працівники ІТ-сфери, і близьке сусідство дозволить краще розвивати львівську ІТ-спільноту.

У Львові відкрили IT House1

«IT House – перший успішний інфраструктурний проект Львівського ІТ Кластеру, перша спроба, яка стала дуже успішною, передусім, завдяки тісній співпраці з міською владою Львова. Нам дуже приємно, що міська влада розділяє наші ідеї, розуміє їх важливість для міста і безкоштовно надала нам землю для будівництва такого в певній мірі соціального будинку для спільноти зі схожими інтересами ти спільними цілями. Вже наступним нашим проектом стане Innovation District IT Park, масштабний технологічний парк, який якісно змінить обличчя Львова», – розповів СЕО Львівського ІТ Кластеру.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають