LVIV.COM

Львівські архітекторки перемогли на конкурсі проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні

Львівські архітекторки перемогли на конкурсі проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні

Найкращий проект майбутнього Меморіалу Героїв Небесної Сотні для Києва розробило у Львові архітектурне бюро МІstudio. Над проектом працювали архітекторки Ірина Волинець і Марія Процик, пише “Інтерфакс-Україна”.


Голова конкурсної комісії Матіас Зауербрух зазначив, що символічний підхід і основна ідея проекту-переможця є більш спокійною і врівноваженою порівняно з іншими двома проектами-лауреатами.

Львівські архітекторки перемогли на конкурсі проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Києві3

“Частиною проекту є ніша, в якій розміщені 107 пілястр, присвячених кожному із героїв Небесної сотні. Таким чином цей проект має інтелігентний, врівноважений підхід, що, відвідуючи Меморіал, людина може бути і з групою, а може побути на самоті, подумати про кожного із загиблих, перебуваючи в цій ніші”, – зазначив Хоссбах.

Він також розповів, що другу і третю премії конкурсу присуджено учасникам з Німеччини – це архітектурне бюро blauraum, Гамбург (друга премія), та архітектурне бюро Atelier Schmelzer, Weber, Дрезден (третя премія).

Проект передбачає поділ Алеї Героїв Небесної Сотні на кілька частин. На самій алеї, на пагорбах і в парках будуть розташовані символічні монументи. З 22 лютого оригінали конкурсних проектів представлять у Будинку архітекторів. Виставка триватиме до 22 березня.Львівські архітекторки перемогли на конкурсі проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Києві3

До підбиття підсумків конкурсу проекти презентували анонімно, згідно з міжнародними правилами проведення архітектурних конкурсів. Кожен проект включав два планшети з кресленнями і візуалізацією, фотографії архітектурного макета або скульптурної моделі, фотографії колажу матеріалів, пропонованих для використання, і пояснювальну записку.

Львівські архітекторки перемогли на конкурсі проектів Меморіалу Героїв Небесної Сотні у Києві3

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають