LVIV.COM

Приватбанк попереджає про нові шахрайські схеми

Приватбанк попереджає про нові шахрайські схеми

В Україні шахраї запустили нові схеми, щоб викрасти особисті дані клієнтів “Приватбанку”. Злодії просять надати особисті дані ніби для подачі колективного позову до банку. Також в Google Play запустили додаток, через який крадуть гроші з карток, повідомляє прес-служба банку. 


“Оголошений групою осіб збір даних клієнтів, нібито необхідний для подачі колективного позову до банку через вигадані причини, є безпрецедентним в історії банківського ринку випадком масового фішингу особистих даних”, – йдеться в повідомленні.

Шахраї просять заповнити анкету, в якій потрібно вказати особисті дані. В разі “виграшу” позову обіцяють частину грошей, які “відсудять”.

Працівники банку нагадують, що не можна передавати особисті дані незнайомим особам, тим паче через відкриті джерела. Також банк застерігає від необдуманого використання електронного підпису – ним теж можуть скористатись зловмисники.

Також прес-служба попереджає, що  додаток “Універсальний мобільний банкінг”, який з’явився у Google Play, створений шахраями.

Додаток, який ніби-то дозволяє користуватися мобільними послугами п’яти банків – “Приватбанку”, “Ощадбанку”, “ОТП-Банку”, “Альфа-Банку” і “Райффайзен Банк Аваль”, насправді не має до них жодного відношення.

Це фішингова програма, створена для крадіжки особистих даних клієнтів і крадіжки грошей. У відгуках до додатку користувачі зазначають, що додаток намагався зняти гроші з їх карток.

Приватбанк попереджає про нові шахрайські схеми

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають