10 українських брендів, які роблять посуд

Коли на кухні хочеться цікавого і гарного посуду, а бабусину порцеляну чіпати не можна, не біда! В Україні є багато майстрів, які роблять унікальний посуд. Де купити гарні і практичні речі, зібрав портал БЖ.


Щось цікаве

Позиціонують себе як естетична крамниця та арт-галерея. Існують з 2011 року. Пропонують купити не тільки посуд, а й елементи декору інтер’єру та прикраси зі скла та кераміки. Ціни починаються від 60 грн за склянку. Спойлер – у львівському магазині, який на Площі Ринок, 13, вибір набагато більший, аніж на сайті.

FERN

“Тепла кераміка ручної роботи” – так пише про свої вироби цей бренд. Пропонують купити чашки, тарілки та комплекти посуду. Особливо майстрам подобається морська тематика – є тарілки-риби та чашки з малюнками хвиль. Ціни починаються від 250 грн за чашку. Купити можна на сторінці у Facebook.

Восьма комора

Київська гончарна майстерня, яка має місію: “Створення незабутніх і неймовірних речей, що внесуть яскраві барви і викличуть добрі емоції”. Майстерня постачає посуд в кілька українських кафе та ресторанів. Ціни починаються від 250 грн за склянку. Купити можна на сторінці у Facebook.

Покутська кераміка

Сімейна гончарна майстерня в Івано-Франківську. Майстри дотримуються трьох правил у своїй творчості: практичність, екологічність, етнічність. Перед обпалюванням всі вироби “купають” в молоці – така місцева гончарна традиція. Ціни на вироби починаються від 40 грн за чашку. Купити можна на сторінці у Facebook.

Recize

В цій майстерні роблять тарілки і склянки з пляшок з-під вина. Творці таким чином не тільки піклуються про навколишнє середовище, а й створюють гарний посуд. Ціни починаються від 280 грн за тарілку. Купити можна на сайті.

Maistrenko Ceramics

Майстри-керамісти Олекса і Олеся Майстренко роблять унікальний посуд в дуже обмеженій кількості, або взагалі в єдиному екземплярі. Художники працюють з різними матеріалами та в різних стилях. Ціни стартують від 180 грн за миску. Купити можна на сторінці у Facebook.

Pretty Plate

Посуд майстри виготовляють і розписують тільки вручну. Пропонують своїми барвами додати апетиту у щоденних трапезах. Ціни починаються від 315 грн за чашку. Купити можна на сторінці у Facebook.

Coocoo Store

Власниця і майстриня Ірина Завгородня працює з керамікою з 2014 року. На кожен виріб вона витрачає доволі багато часу, оскільки ввесь посуд робить сама і вручну. Ціни починаються від 320 грн за чашку. Купити можна на сторінці у Facebook.

Sycamore Store

Майстри пропонують дерев’яний посуд та рпедмети кухонного вжитку. Для виготовлення використовуються деревину фруктових дерев. Ціни починаються від 220 грн за ніж. Купити можна на сторінці у Facebook.

Yaglyna

Майстриня Ольга Хасаншин з великою увагою та турботою виготовляє посуд. Оскільки художниця працює сама, процес виготовлення займає доволі багато часу. Ціни починаються від 200 грн за склянку. Купити можна на сторінці в Instagram.

Що таке бізнес-акселератор і для чого він твоєму стартапу