LVIV.COM

10 речей, які дійсно БІСЯТЬ в офісі 🤬

10 речей, які дійсно БІСЯТЬ в офісі 🤬

Ранок. Маршрутка. І ось нарешті він – улюблений офіс з найкращими в світі колегами, чудовим робочим місцем і рослиною, яку тобі подарували на день народження. І все було би добре, якби не декілька моментів, через які хочеться змінити роботу або відійти у вічний ремоут. Моментів, які справді БІСЯТЬ. 


Кондюк

О, цей білосніжний монстр із крижаним диханням. Мовчазний свідок розбрату серед колег. Сокира війни між тими, кому жарко і тобою, бо дує. Бо саме тебе посадили так, що увесь потік повітря спрямований на твою нещасну шию. От і доводиться майструвати барикади з папок і прикриватися курткою. Інакше – привіт, температура і зігріваючі мазі у +30.

Світло

Сидиш ти собі, нікого не чіпаєш, майже доробив/ла проект… І тут вирубається світло! А ти не пам’ятаєш, коли останній раз натискав/ла “save”. Знайомо? Тоді молись, щоб спрацювало автозбереження. Інакше доведеться починати спочатку.

10 речей, які дійсно БІСЯТЬ в офісі 🤬

Баскетбол зі смітником

Коли твій колега раптово вирішує, що він – Майкл Джордан і намагається докинути щось до смітника… А найгірше – не попадає! І добре, якщо він чи вона підійде та підніме. Бо в іншому випадку в кінці робочого дня біля смітника залишиться купа паперу (і не тільки). Зате сам смітник – найчистіше місце в офісі.

Монітор для глядачів

Всі ми знаємо, що на роботі періодично хочеться подивитись відео з котиками і пограти у пасьянс. Але цього не зробиш, якщо тебе посадили спиною до ВСІХ. В цьому положенні залишається лише працювати, інакше весь офіс дізнається, яких котиків ти любиш.

10 речей, які дійсно БІСЯТЬ в офісі 🤬

Обід

Свята година з 13:00 до 14:00. Однак, її можуть зіпсувати колеги, які полюбляють їсти морепродукти, смердючі сири чи акційні сосиски з “Ашану”. І нехай би їли, якби не одне “але” – справжні гурмани насолоджуються навіть запахом, тому вікна ніхто не відчиняє. От і доводиться сидіти і нюхати післяобіднє амбре.

Музло

В кожного в офісі є свій меломан. І добре, якщо цей меломан – ти. Але якщо хтось врубає на весь офіс музику, від якої тебе нудило ще у 2007-му, хочеться одягнути ці колонки йому чи їй на голову!

Кавова машина

Коли на співбесіді тобі перераховували переваги роботи у компанії, рекрутери гордо внесли у список кавову машину. От тільки не попередили, що цей пекельний прилад тебе зненавидить. Бо як інакше пояснити, що саме на тобі завжди закінчується вода, зерна чи молоко?

10 речей, які дійсно БІСЯТЬ в офісі 🤬

Баскетбол зі смітником 2.0

Гірше від колег, які не попадають, може бути лише те, коли не попадаєш ти. Так і відчуваєш ці пекучі погляди в спину, які підривають або визнати поразку і підняти, або мужньо витерпіти їх до кінця робочого дня.

В животі ураган

Таке трапляється зі всіма і це нормально, кажеш ти собі. Ніхто цього не помічає, кажеш ти собі. А сам/а – шукаєш в сумці таблетки з реклами і терміново продумуєш шляхи відступу у разі зовсім поганої ситуації.

Тупий анекдот від шефа

Всі люблять гумор, але не всім дано жартувати. От якщо до таких людей відноситься твій шеф… І ніби-то не хочеться сміятися з його анекдоту, прочитаного з календарика в туалеті, а мусиш. Бо інакше пересадять спиною до всіх.

10 речей, які дійсно БІСЯТЬ в офісі 🤬

А що бісить тебе найбільше?

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають