LVIV.COM

10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Ділися або не палися

10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  
Роман Тищенко

Якщо для того, щоб почати діяти тобі потрібен магічний пендель – то ця підбірка книг спеціально для тебе. Історії успіху, професійного розвитку та творчих злетів – все, що може тебе надихнути зібрано тут. Читай та ставай кращим, бро.


Есенціалізм / Грег МакКеон

У перенасиченому інформацією, щоденними обов’язками та професійними мотиваціями світі необхідно вчитися вчасно гальмувати цей потік. Дати раду з перевтомою, вміти розставляти пріотітети та змінити ставлення до життя – це необхідні навички людини ХХІ століття. 10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Як спілкуватися з ким завгодно / Марк Роудз

Щодня ми стикаємося з найрізноманітнішими людьми. Щораз це пригода або ж складне випробовування. Книга порадить, як перемогти власну невпевненість та страхи та перетворити спілкування у захоплюючий та приємний процес.

10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  Кінець історії та остання людина / Френсіс Фукуяма

10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Бестселер за версією New York Times. У своїй книзі автор ставить питанням, чи виправданий наш песимізм, і простежує глибокої кризи авторитаризму, характерний для останніх десятиліть, та все більш впевнену ходу ліберальної демократії.

Тут можна подивитися інтерв'ю із Френсісом Фукуямою:

 Стів Джобс / Уолтер Айзексон

Біографії людей, що змінили світ, є чудовим джерелом досвіду. Вони дають можливість вчитися на чужих помилках, вивчати причинно-наслідкові зв’язки, а також досліджувати унікальні ситуації. Щоб стати гросмейстером, необхідно вивчити сотні партій, щоб стати кращим, усе багатство досвіду Джобса є на сторінках біографічного роману.


10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Не нашкодь. Історії про життя, смерті і нейрохірургії / Генрі Марш

Захоплива та відверта сповідь від всесвітньо відомого нейрохірурга про помилки та їх вагу. Від дій нейрохірурга залежить не лише життя пацієнта, але й його здатність мислити, відчувати, бути особистістю, і кожна операція – великий ризик. Генрі Марш навіть приїжджав до Львова на Книжковий форум, щоб презентувати свою книгу.

10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Емоційний інтелект. Чому він може означати більше, ніж IQ / Деніел Гоулман

Розвінчання міфу про те, що емоції можуть зашкодити у професійному зростанні та особистих стосунках. Уміння вирішувати конфлікти та керувати негативними емоціями – якості, що допомагають знайти вихід з найскладніших ситуацій.

 10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Deadline / Том Демарко

Натхнення почати та завершити проект, палати ідеєю та не шкодувати своїх сил у її реалізацію. Цитати з цієї книги можна вставляти в підручники, писати їх на постерах і футболках, використовувати як драйвери і мотиватори.

 10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Рисовий штурм та ще 21 спосіб мислити нестандартно / Майкл Мікалко

«Рисовий штурм» - повна добірка технік креативного мислення. Вона допоможе тим, хто сам винаходить відмінні ідеї з нуля. Автор зібрав і систематизував стратегії творчого мислення, унікальні техніки та вправи, що розвивають розумові здібності.

 10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Знайти себе. Як вийти за рамки стереотипів і знайти свій шлях / Боб Дойч, Лу Ароніка

Допитливість, чуттєвість, парадоксальність – ключі до використання свого потенціалу на максимум. Автор книги - нейробіолог і антрополог – присвятив життя вивченню людей та їх поведінки. Люди часто самі занижують планку та поступаються амбіціями, забороняючи собі досягати успіху у особистій та професійній сфері. 

 10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Сила волі. Як розвинути і зміцнити / Келлі Макгонігал

10 книг, які варто прочитати для саморозвитку  

Від сили волі залежать здоров'я, фінансове становище, відносини з оточуючими та професійний успіх. Впевнена людина володіє своїми почуттями, не відкладає справи на остеннє, вміє зосередитись та керувати стресом. Книга допоможе розвинути ці навички для застосування як на роботі так і вдома.

Тут можна подивитися TED промову авторки про те, як перетворити стрес на друга:

Зараз читають