Що робити дуже самотнім серцям на День Валентина

Це трапляється кожного року. З полиць змітають останні запаси шоколаду. Продавці квітів купують квитки на Мальдіви. Будь-якої миті на голову може звалитися якийсь об’єкт у формі сердечка.  А кінотеатри гудуть від охочих подивитись «П’ятдесят відтінків чогось там».


День Валентина.  Поки хтось вже норовить закинути фотку з букетом в Instagram з написом «Від мого ведмедика ***», інші просто хочуть дістатися додому і пройти ці всі кола з романтично-нудотних перепон. Що робити у цей день, якщо ти деньсвятоговалентинаненависник/ця або так само самотня/самотній як Тесла Маска у космосі? Ось кілька варіантів для тих, у кого ще не стрельнув з лука товстенький карапуз у підгузку.

  1. Спробувати поновити колишні стосунки. Це дуже класно, адже ви знаєте одне одного і розумієте, чого слід чекати і все таке. А тепер серйозно.

2. Знайди свої старі валентинки. Згадай той прекрасний час, коли у тебе ще не було усіх постійних зубів, зате у тебе були мультики про Джекі Чана і таємна любов у рідному 3-Б. Тоді відкриття саморобної коробки для валентинок було цілим ритуалом. Зрозуміло, що ці червоні шматки паперу часто «надсилали» не коханим, а просто друзям чи навіть самим собі. Знайди їх і поплач.

3. Знайди профілі колишніх однокласників та однокласниць. Хтось з них має суперкласну роботу, а хтось відвідав вже n-ну країну. Але більшість з них поставили на аватарки фотки з власних весілль. Знайди і поплач.

4. Приготуй піцу у формі сердечка. Бо піца смачна навіть у формі сердечка.

5. Приготуй святкові тости. Інгредієнти: батон «Сихівський», нутелла. Спосіб приготування: батон порізати на скибки, із скибок вирізати м’якоть у формі сердечка і намазати їх щедро нутеллою. Бо батон «Сихівський» смачний навіть у формі сердечка.

6. Поспи. Це прекрасний варіант у будь-якій ситуації.

7. Запости контроверсійне питання. Ти ж знаєш славнозвісну львівську Facebook-спільноту, де всі шукають розумних і не дуже порад? Запости якесь цікаве питання, на кшталт «Яка мівінка краща, з качкою чи креветкою?» і насолоджуйся пекельцем у коментарях цілий вечір.

8. Вшануй болгарські традиції. У Болгарії цього дня відзначають щорічне свято виноградарів, тому ти сміло можеш говорити, що поділяєш традиції цієї прекрасної балканської країни, а не спиваєшся наодинці.

9. Згадай про вівцю Доллі. Саме 14 лютого 2003 року померла ця овечка, яка була першою в історії клонованою твариною з клітини дорослого організму. Радіо «Скорбота» тобі у поміч.

10. І для найвідчайдушніших. Спробуй знайти собі таку ж самотню людину. Тіндер із вейтінг фор ю.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?