LVIV.COM

Знати все: підбірка науково-популярних фільмів українською

Знати все: підбірка науково-популярних фільмів українською

Де бере початок арифметика, що приховують в собі глибини океанів, звідки взявся Всесвіт, як живеться в інших країнах – дізнайся все, не встаючи з дивану.


Історія одиниці, 2005

Як проста «одиниця» змогла допомогти людям побудувати міста і найбільші імперії? Яку роль зіграла в появі грошей? І як, з’єднавшись воєдино з невідомим «нулем», вона почала правити світом? Відомий історик Террі Джонс відправиться в цікаву й веселу подорож, де постарається дізнатись унікальну історію появи й процвітання найпростішого числа в нашому світі.

Океани, 2009

«Океани» – робота Жака Перрена та Жака Клюзо, творців документального фільму «Птахи», який отримав свого часу номінацію на «Оскар». Тут увазі глядача постає те, що мало хто має можливість побачити в реальному житті – зовсім інше середовище проживання, навіть інший всесвіт, що існує пліч-о-пліч з нашим – глибини морів і океанів.

Подорож на край Всесвіту, 2008

Чудовий фільм про будову нашого Всесвіту, підкріплений яскравою, соковитою і красивою графікою. Починаючи з нашої Сонячної системи ти пронесешся через трильйони світлових років назад до витоків нашого Всесвіту – так званого Великого вибуху.

Дім, 2009

Творці фільму побували в 53 країнах світу за 18 місяців. Десятки тисяч фото і терабайти відео лягли в основу фільму. Багато часу приділили зйомці з повітря камерою з високою роздільною здатністю. Варто відзначити, що в таких країнах як Саудівська Аравія і Китай повітряні зйомки були заборонені, а в Індії більшість відеоматеріалів конфіскували.

Історія світу за 2 години, 2011

Фільм від Хісторі Ченнел розповідає про таємниці нашої Планети протягом приблизно 14 млрд років, від початку й до нашого часу, розкриваючи нам грандіозну історію існування Землі, в якій таїться незвичайний зв’язок з життям сучасного світу.

Тобі може бути цікаво:

7 науково-популярних книг для тих, хто хоче знати все на світі

 

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають