LVIV.COM

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!

Йоу, Бро! У найкращої школи Львова по діджитал-маркетингу в ІТ закривається реєстрація. Залишилось всього кілька місць! Коротко розкажу тобі про їхню програмку та спікерів. Хочеш долучитись? Хапай промокод LDMS4L на реєстрацію за ранньою ціною (11 000 грн замість 13 000) і біжи за посиланням.


Чого навчать?

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈 Модуль 1: Strategy
Як проаналізувати попит на ринку за допомогою Google, як визначити свого клієнта та зрозуміти його потреби, Buyer Personas у B2B, розробка маркетингової стратегії, B2B Consumer Decision Journey та Purchase Funnel.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 2: Content Marketing
Контент-маркетинг і чому він потрібен бізнесу, чинники вірусності, лайфхаки і інструменти, які дозволяють точно потрапляти в ЦА, тема месиджу і як почерпнути ідеї для написання тексту, просто наслідуючи тенденції, лайфсайкл написання контенту.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 3: Google Ads
Медіапланування, бюджетування рекламної кампанії, створення чекліста по запуску рекламної кампанії, тестування креативу і аудиторій, запуск реклами в Google Ads, ремаркетинг.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 4: SEO
Як побудувати відмінно оптимізований веб-сайт, SEO тенденції, семантичне ядро сайту, лінкбілдинг, aудит сайту, як потрапити в Answer Box, як використовувати ефективно keywords та оптимізувати зображення, аналіз конкурентів та вибір стратегії просування.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 5: SMM
Безкоштовні інструменти та методи просування у соцмережах, цільова аудиторія для соцмереж, робота з контент-планом, робота з хештегами, ютубом, правильне оформлення поста, рубрики контенту для платних методів просування.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 6: Analytics
Data-driven marketing, Google Analytics, UX-аналітика, контент-аналітика, social media аналітика, аналітика конкурентів, paid advertising analytics.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 7: Facebook Ads, Email Marketing
Рекламні стратегії у Facebook – підготовка кампанії, моделі оплати, ретаргетингові стратегії, Facebook Pixels, e-mail автоматизація, чекліст e-mail-маркетолога: створення ланцюжка листів, які конвертуватимуться у продажі, аналіз і оптимізація e-mail кампаній.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 8: Growth Marketing
Інструменти User Journey Building, А/В тести: як і для чого їх проводити, звідки брати клієнтів – customer development, Customer Discovery, Customer Validation, побудова правильної воронки.

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!📈Модуль 9: PR
Навіщо бізнесу PR, з чого починати будувати PR стратегію, різниця PR кампаній у аутсорс та продуктових компаній, як працювати з контентом в контексті піару, події, як PR-tool, особистий брендинг, як працювати з медіа в Україні та вибудовувати свій нетворк.

Хто вчитиме?

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!

Чому тобі це потрібно?

  • Ти навчатимешся у найкращих!
  • Станеш мегазатребуваним на ринку.
  • Круто прокачаєш свої скіли в діджитал-маркетингу.
  • Нетворкінг. Ти стаєш частиною тусовки профі у сфері діджитал-маркетингу.

Що кажуть випускники?

Катерина Качковська – випускниця попереднього сезону. Сьогодні вона Marketing Manager в Rolique:

Встигни потрапити у найкрутішу тусовку діджитал-маркетологів від LDMS! До речі, всередині промокод!

 

Lviv Digital Marketing School це, в першу чергу, оточення прогресивних людей і ідей. Тут є все, що ти чув/ла краєм вуха, десь читав/ла чи бачив/ла, але викладено структуровано, глибоко і практично. Про GoogleAnalytics чули? А про Facebook Ads? А пробували? Ось в чому якісна перевага LDMS – тут не тільки говорять, тут роблять і пояснюють. Мені було цікаво побувати на модулі з мого фахового маркетингу, повчитись чомусь абсолютно новому, а тоді бігти додому і налаштовувати всі інструменти на своєму сайті. Тому, так, тут класно. Школа LDMS – це ґрунтовна освіта від профі.”

 

Хочеш долучитись? Біжи за посиланням і юзай промокод LDMS4L, аби отримати змогу зареєструватись за ранньою ціною (11 000 грн замість 13 000).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають