LVIV.COM

У Львові поговорять онлайн, що робити HR української ІТ-сфери під час кризи і карантину

У Львові поговорять онлайн, що робити HR української ІТ-сфери під час кризи і карантину

Як трансформується український ІТ-ринок під час карантину і що буде далі —  цим переймаються всі, хто працює у сфері. Ейчари та рекрутери є тими спеціалістами, які перші реагують на подібні зміни.


Партнерська публікація

Куди бігти і що робити, зараз не знає ніхто. Тому поки вихід один спільними зусиллями і адекватною комунікацією вирішувати проблемні питання.

З ким і про що конкретно говорити?

Помічними при побудові комунікації будуть спільні розмови із спеціалістами, які вже багато років працюють в ІТ-сфері. Семінар “HR в період кризи. Розмова без прикрас: реалії ІТ ринку”, який організовує агенція Lviv HR Solutions  одна з таких подій. Ти зможеш онлайн послухати трьох експертів, які поділяться робочими кейсами. 

Разом дамо відповіді на такі питання:

  • куди рухається і як змінюється українська сфера ІТ у період карантину?
  • що буде із ключовими спеціалістами компаній?
  • як виглядатиме бенч?
  • чи зміняться фінансові потоки і привілеї для персоналу?
  • як працювати та комунікувати з командами та проєктами?

Експерти:

  • Остап Маланюк (VP HR, Perfectial);
  • Лілія Мудрик (експертка з розвитку персоналу, менторка персональної та командної ефективності для управлінців, HR-консультантка для топів та власників, бізнес-тренерка);
  • Наталія Мухітдінова (Head of Ivano-Frankivsk Branch Office, ELEKS Software).

Модеруватиме розмову Founder Lviv HR Solutions Оксана Щур-Шахова. 

У Львові поговорять онлайн, що робити HR української ІТ-сфери під час кризи і карантину

Валерія Самойлова-Ковалець, організаторка:

“Ми організовуємо цю розмову, щоб підтримати спеціалістів під час кризового періоду та налагодити між ними комунікацію. Тому від спікерів чекаємо відкритості, експертної думки та орієнтирів, які дозволять розвиватись. Розмова буде корисна для всіх спеціалістів ІТ-галузі та ейчарів. Потрібно діяти разом — так досягнемо успіху.”

Коли відбудеться?

Подія відбудеться 8 квітня о 19:00. Участь платна, коштує 250 грн/особа. Частина коштів піде на закупівлю комплектів захисного одягу для бригад екстреної медичної допомоги.

Зареєструватись для участі можна тут. Хочеш дізнатись більше деталей заходь на сторінку події у Facebook або дзвони за номером 0958850108 (Дарія).

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають