LVIV.COM

Творча атмосфера та бізнес-ком’юніті у Platforma Futura – чий офіс кращий

Ділися або не палися

Творча атмосфера та бізнес-ком’юніті у Platforma Futura – чий офіс кращий
Марина Романцова

Яскраві лаунж-зони, офіси з панорамними вікнами, опенспейс, де зберігається тиша — уся територія коворкінгу Platforma Futura налаштовує на робочий лад. Тут можна зустріти як фрілансерів, яких відволікає домашня атмосфера, так і вже сформовані команди, що працюють над спільним продуктом. Про те, як працювати у Platforma Futura та чому це допомагає розвивати бізнес — розповідаємо у #чий_офіс_кращий!


Партнерська публікація

IMG_2505

Хто це?

Platforma – це простір для роботи та творчості. Уся атмосфера коворкінгу створена для пошуку нестандартних ідей та розвитку прогресивного бізнес-ком’юніті.

В Україні коворкінги від Platforma є у двох містах: чотири локації у Києві (Leonardo, Art-Zavod, незабаром відкриття Fortuna та Market) та одна у Львові (Futura). 

Львівську локацію відкрили 6 вересня у бізнес-центрі Futura Hub. З нагоди цього відбулась вечірка — на святкування прийшло понад 1400 людей: креативний клас, підприємці, митці, журналісти.

Творча атмосфера та бізнес-ком’юніті у Platforma Futura – чий офіс кращий

Про коворкінг

Platforma Futura займає другий та третій поверхи бізнес-центру. У коворкінгу 550 робочих місць: 140 на другому поверсі та 410 на третьому. Серед резедентів Platforma багато IT команд та різноманітний креативний бізнес. 

Одна з цінностей Platforma - це нетворкінг події. Команда коворкінгу слідкує за тим, щоб всі резиденти знали своїх сусідів - хто чим займається та мали можливість знайти партнерів, клієнтів чи підрядників серед резидентів. Для цього раз на 2 тижні тут проводяться “щасливі години”, де можна познайомитися з між собою. 

Творча атмосфера та бізнес-ком’юніті у Platforma Futura – чий офіс кращий

Коворкінг для резидентів відкритий цілодобово — можна прийти у будь-який час. Однак, адміністрація та рецепція працюють з 8:30 до 20:30.

Вхід лише за карткою, тому сторонні люди сюди не потраплять. А вночі за порядком слідкує охорона.

IMG_2367
IMG_2368

Робочий простір

Є три варіанти розташування резидентів: лаунж-зони, опенспейс та офіси. Найдешевший тариф — лаунж. Крім цього, користування лаунж-зонами включено до тарифу опенспейсу та офісів.

У вартість входить вся інфраструктура та сервіси коворкінгу: доступ 24/7, інтернет, комунальні платежі, 10 переговорних кімнат, 6 скайп кімнат, велика тераса, душ, прінтінг зони, послуги рецепцій, охорони, прибирання, кава, чай, вода, снеки, освітні програми та івенти, лекційна зала на 100 людей. Також у вартість входить ПДВ.

Одна з основних переваг Platforma – у тебе немає жодних довготривалих зобов'язань. Договір підписується не на рік, а на місяць з автопродовженням. Розірвати угоду можна в будь-який момент.

Лаунж

У Platforma Futura є чотири лаунж-зони: велика біля рецепції, зона із воркбарами та два лаунжі біля кожної з кухонь. Тут не закріплені місця, кожен приходить і сідає туди, де подобається.

В кожному лаунжі можуть одночасно працювати близько 25 людей. Однак, оскільки у кожного резидента гнучкий графік роботи, хтось працює вночі, а хтось вдень.

Кожна робоча зона оформлена у своїх кольорах та прикрашена картинами. До речі, будь-яку з них можна купити: картини планують оновлювати, як в галереї.

Саме у лаунж зонах проходять всі нетворкінг події Platforma, неформальні вечірки для коворкерів. 

Ціна: 100$ з людини на місяць.

IMG_2378
IMG_2500
IMG_2363
IMG_2395

Опенспейс

У порівнянні з лаунжем, тут завжди зберігається тиша. У кожного резидента є своє фіксоване місце — стіл, за який більше ніхто не сідає. Тому тут можна працювати не лише з ноутбуком, а й залишити великий монітор.

IMG_2410
IMG_2411

Також у вартість цього робочого простору входять шафки-локери для особистих речей. Вони закриваються на ключ, тому тут без проблем можна залишити цінні речі.

Ціна: 170$ на місяць.

IMG_2414

Офіси

Офісна зона розбита на секції. Кожен офіс пронумерований, щоб не загубитись. На відміну від лаунж-зон та опенспейсу, в офісах зберегли мінімалістичний дизайн — це зробили для того, щоб команди самі прикрасили свій простір логотипами, дошками, плакатами тощо.

IMG_2427

Є три типи офісів: без вікон, зі звичайними вікнами та з панорамними. Від розташування та типу вікна залежить ціна. Коливаються ціни від 200$ до 250$ з людини в офісі. Мінімальний офіс розрахований на 2 людини.

Офіси розділені скляними перегородками — на них, до речі, можна писати маркером. Крім цього, якщо ти винаймеш офіс, наприклад, на 2 людини, а потім твоя команда зросте, перегородки можна посунути, збільшивши простір для нових людей. Саме тому, завдяки гнучкості простору,  Platforma підходить як малим, так і великим командам. 

Кожне приміщення офісу закривається на ключ, тому ніхто чужий туди не зайде. 

Ціни: від 200$ до 250$ з людини в офісі. Мінімальний офіс розрахований на 2 людини.

IMG_2482
IMG_2486
IMG_2483

Зручності та умови

Кухня

На кожному з поверхів коворкінгу є кухня. Тут є все необхідне — холодильники, кавомашини, чайники, посудомийки, кулери з водою, чай, печиво, фрукти, посуд.

IMG_2390
IMG_2450
IMG_2405
IMG_2388
IMG_2452
IMG_2456

На третьому поверсі біля кухні є стіл для настільного тенісу. З часом тут також планують поставити кікер або аерохокей.

IMG_2460
IMG_2470

Мітінг-руми

Всього на території коворкінгу 10 мітінг-румів. Два на третьому поверсі (від 2 до 16 осіб), та вісім на другому. Усі обладнані телевізорами, а деякі скляними дошками для писання маркерами.

Щоб скористатись кімнатами, їх потрібно забронювати завчасно — це можна зробити на рецепції. А для дзвінків є скайп-кімнати: тут можна поговорити по телефону чи провести скайп-кол. Їх займають в порядку живої черги.

IMG_2375
IMG_2425
IMG_2417
IMG_2426
IMG_2441
IMG_2435
IMG_2432
IMG_2421

Лекційна зала

Лекційна зала розрахована на 100 людей. Тут є все необхідне обладнання для проведення заходів – проєктор, звукова система тощо.

Platforma також проводить заходи — за графіком подій можна слідкувати на сайті чи на сторінці коворкінгу у Facebook. Для резидентів вони безкоштовні.

А в разі, якщо хтось із резидентів захоче провести лекцію в цьому залі, надається 50% знижка (тобто 25$ за годину).

IMG_2353
IMG_2348
IMG_2349

Інше

На третьому поверсі є тераса. Поки що там немає меблів, але у планах зробити ще один лаунж.

Крім цього, тут є душові кімнати та принтери – можна надрукувати все, що завгодно.

Також тут планують впровадити безкоштовні курси англійської для резидентів. Вони проходитимуть у форматі Speaking Club з вчителем.

IMG_2472

Як потрапити до коворкінгу?

Можна залишити заявку на сайті, чи прийти особисто – sales-менеджер проведе тур, розповість про умови, розцінки, оплату тощо.

Також ти матимеш можливість безкоштовно спробувати працювати в коворкінгу — для цього є 4 пробні години.

IMG_2538
IMG_2536

Що говорять резиденти

Творча атмосфера та бізнес-ком’юніті у Platforma Futura – чий офіс кращий

 

Лебедева Юлія, співзасновниця Beans Agency

“Переїхали сюди в перший місяць роботи коворкінгу та вже знайшли плюси, які нас дуже тішать. По-перше, ми не обмежені лише офісом, бо в будь-який момент можемо переміститися на терасу, кухню чи лаунж-зону, щоб відволіктися або змінити обстановку. Це дуже сприяє роботі – ми креативне агентство, а простір "Платформи" сприяє народженню великих геніальних ідей. 

Іноді навіть жартуємо, що тут можна спокійно жити, бо є все для комфортного життя, навіть душ. О, а традиції коворкінгу – це окрема тема. Одного разу ми неочікувано потрапили на піцу-паті нетворкінг та виявили, що такі заходи відбуваються тут регулярно”.

Творча атмосфера та бізнес-ком’юніті у Platforma Futura – чий офіс кращий

 

Павло Левандовський, підприємець

“Я живу в Ризі, а моя дружина родом зі Львова. Саме тому я часто сюди приїжджаю. Вдома я працювати не люблю, адже дуже відволікає домашня атмосфера. Особливо коли є дружина та діти. Тому мені потрібен був простір для роботи.

Я планую працювати тут, доки буду знаходитись у Львові. У Platforma Futura мені найбільше подобається атмосфера, адже вона налаштовує на працю. Крім цього, тут багато людей, які теж роблять круті продукти. Ти можеш з ними поспілкуватись та знайти нових партнерів.

До того ж, у Platforma графік роботи – 24/7. Це дуже зручно, адже інколи хочеться попрацювати о 6 ранку, а іноді пізно ввечері. І добре, що є така можливість”.

Творча атмосфера та бізнес-ком’юніті у Platforma Futura – чий офіс кращий

 

Менних Іванна, онлайн-школа польської мови

“Я живу поруч, тому для мене тут дуже вигідна локалізація. Мене перестало влаштовувати працювати вдома, тому я шукала для себе якесь місце, де зможу проводити робочий час. І коли я побачила рекламу, я вирішила прийти працювати сюди.

Вдома мене не влаштовувала домашня атмосфера, адже щоб ефективно працювати, потрібно добре зосередитись. Тим більше, потрібно розділяти відпочинок і роботу, бо це краще впливатиме як на відпочинок, так і на роботу.

У планах працювати тут найближчі півроку. Найбільше в коворкінгу подобається робоча атмосфера та нетворкінг. Дуже круто, коли навколо однодумці, з якими можна познайомитись та зав’язати робочі контакти”.

 

Фото: Юлія Лоу

 

Хочеш працювати у Platforma Futura? Зв'яжись з ними у фейсбуці або залиш заявку на сайті :)

Зараз читають