LVIV.COM

Топові спікери і багато практики – у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Ділися або не палися

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

У Львові стартує набір на навчання у Product School від Startup Depot.Lviv Business Incubator. Це курс для продакт менеджерів початківців. Він допоможе людям прийти у професію та опанувати всі навички, які потрібні для успішного старту кар’єри.


Партнерська публікація

Хто такий продакт менеджер?

Продакт менеджер - це людина, яка приходить у продуктову компанію і працює з командою та спілкується з клієнтами. Це кросфункціональний спеціаліст, що відповідає за повний цикл розвитку продукту. Незалежно від типу компанії, він допомагає командам досягати бажаних результатів. Продакт менеджер знаходить і вирішує проблеми внутрішніх і зовнішніх користувачів. 

Що це за курс?

Product School — це практичний курс, який допоможе почати кар’єру продакт менеджера та покращити скіли комунікації, планування та аналітики. Школа існує понад два роки, в оновленому форматі функціонує з початку 2019 року. Основа навчальної програми - це розвиток компетенцій продакт менеджера. Це перший комплексний курс у Львові. Він охоплює велику кількість тем та дає змогу відразу практикуватись — під час навчання можна покращити свої навички із реальними продуктами. Організатори дають можливість протягом двох місяців попрацювати із стартапом як продакт менеджер. Курс готує спеціалістів для продуктових компаній.

Після закінчення навчання ти зможеш всебічно розвивати технологічний продукт, правильно ставити процеси в команді, розуміти потреби користувачів та проводити глибинні інтерв’ю. 

З чого все почалось?

“Все почалось з проблеми — ти хочеш перейти у продакт менеджмент, але не знаєш, з чого почати, як структурувати знання”, — розповідає куратор курсу Ольга Чміль.  “Щоб вирішити цю проблему, я почала проводити інтерв’ю і розробила оновлений курс Product School. Можна сказати, що цей курс є таким-собі продуктом і я є його продакт менеджером. Я навчаюсь на кожному наборі, валідую програму на собі”.

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Програма складається із 7 модулів:

 • Introduction to Product Management (що таке продукт, як визначитись із персональним позиціюванням, які обов’язки має продакт менеджер); 
 • Customer Development (як зрозуміти потреби користувачів, як провести інтерв’ю);
 • Metrics For Product Managers (Які метрики необхідні, їхні типи та пріоритезація в продукті);
 • Introduction To Product Development (фази життєвого циклу продукту і що робити, коли твоїм продуктом не хочуть користуватись);
 • Working With People And Stakeholders (побудова комунікації та розвиток комунікативних навичок);
 • Technology For Product Managers (як побудувати аплікаційний інтерфейс та для чого розуміти технології);
 • Working With People And Stakeholders (робота з командою).

Кожен модуль — це повноцінний набір знань та навичок, які необхідні для початку кар’єри продакт менеджера. 

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Формат: лекції, воркшопи, практичні заняття у групах

Кому підійде: засновникам та СЕО стартапів, маркетологам, проєктним менеджерам, аналітикам, керівникам та менеджерам біз-, тех-, дизайн, маркетинг відділів.

Тривалість навчання — 8 тижнів, заняття проходять у вихідні з 12:00 до 16:00 у Startup Depot Lviv Business Incubator. На попередні набори приїжджали працівники ІТ-компаній з інших міст — з Києва, Одеси, Кропивницького.

На курсі навчаються 20 людей, щоб потрапити, потрібно пройти попередній відбір. Для цього треба подати заявку до 18 жовтня 2019 року.

Курс платний - вартість навчання 15 000 грн, оплата ділиться на три частини: 20% потрібно оплатити до старту курсу, 50% посередині навчання і 30% до завершення. Починається 19 жовтня. 

Заняття проводяться українською, англійською та російською мовами. 

Під час навчання організатори роблять великий акцент на нетворку - після кожного модуля всі викладачі і студенти разом вибираються в місто, щоб просто провести разом час, порозмовляти і краще познайомитись. Оскільки всі учасники вже мають певний досвід роботи, знайомства є корисними, цікавими і часто перспективними.

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Викладачі:

 • Андрій Уманський (Product Manager у Wix)
 • Сергій Кудряшов (Product Manager у YouTeam)
 • Дмитро Білкун (Product Marketing Manager у Macpaw)
 • Єгор Кургузов (Product Manager у CloudMade)
 • Олексій Єленевич (Chief Marketing Officer у JavaRush & CodeGym)
 • Наталія Нікітюк (ex Product Manager у SemanticForce)
 • Дмитро Волошин (CTO у Preply.com)
 • Павло Сахацький (Product Marketing Manager у Readdle)

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Що далі?

Вадим Струк, бізнес-аналітик компанії Relevant

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Коли подавав заявку на навчання у Product School, то хотів систематизувати свої знання з продакт менеджменту. Також цікавила частина маркетингу й аналітики - в цьому напрямку в мене знання були дуже базові.

Я почув і побачив як ті речі, які знаю в теорії, працюють на практиці. Кожен лектор роз'яснював матеріал на реальних кейсах з власних проєктів, ділився інсайтами. 

Компанія, в якій працюю - сервісна. Більшість завдань з продакт менеджменту виконуються на стороні клієнта. Відповідно, не так багато продуктів, на яких можна здобути експертизу по продакт менеджменту, і надалі пропонувати ці послуги іншим клієнтам. 

Цей курс дав розуміння загального процесу створення і розвитку продукту й допоміг вибудувати стратегію розвитку цієї експертизи.  

Серед учасників курсу були люди з усіх куточків України, з різних ІТ компаній і різних професій. Більшість мали доволі великий досвід у своїй області, а тому часто заняття переростало в цікаві дискусії - у кожного було чим поділитися.

Зараз досліджую no-code і low-code рішення, про які дізнався на курсі. Плануємо пропонувати такий підхід деяким нашим клієнтам, які хочуть розробити Proof of concept при мінімальних витратах. 

Також взявся за вивчення інструментів для аналітики та комунікації з користувачами (Google Analytics, Hotjar, Intercom).

Уляна Овчар, фрілансер

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Прийти на навчання мене стимулював проєкт, над яким працювала. Йому було понад рік, він ріс, а прибутку не було, ми застрягли. 

Мені було дуже цікаво працювати над практичними завданнями, перевіряти раніше засвоєну теорію. Зрозуміла, що люди раді розповісти про свої болі - треба тільки вміти слухати й правильно ставити запитання.

Після курсу зрозуміла, що невдачі - це добре. Це означає, що ви відкинули чергову гіпотезу. Головне - триматись алгоритму: “придумав - спробував - отримав результат - зробив висновки - пішов далі”. І так по колу.

 

 

 

Маркіян Мацех,  Sr. Product Manager у Vimeo та викладач весняного набору Product School

Топові спікери і багато практики - у Львові стартує набір на курс для продакт менеджерів

Для мене на курсі відчувалась двостороння віддача. Студенти дуже активно ловили інсайти, якими я ділився, ставили багато питань. В нас була дуже продуктивна дискусія. Я відчуваю, що і студенти, і я вийшли з заняття з новимими знаннями.

Вважаю, що такі проекти як Product School створюють хороше підґрунтя для розвитку продуктової експертизи у Львові та загалом в Україні.

 

 

 

Подати заявку на курс.

Зараз читають