LVIV.COM

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Нас оточує світ майбутнього – потужні комп’ютери в кишені, окуляри віртуальної реальності, автомобілі, які можуть їздити самі. Тисячі інженерів і вчених використовували свій талант, щоб зробити раніше складні й нездійсненні дії простими і буденними. Але часом цей талант заводить людей на вельми сумнівну доріжку.


Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства Транспорт

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Всюдихідна машина. На жаль, інформації про цього монстра родом з Англії надзвичайно мало. Є лише це фото і відомості, що вона могла долати ухили в 65 градусів.

Діносфера: моноцикл, розроблений британським інженером Джоном Арчибальдом Первесом в середині 1930 років. Побудували два прототипи – бензиновий і електричний. Проект не знайшов фінансування через серйозні проблеми з управлінням, які не вийшло вирішити навіть в ході тривалих доробок.

Імпульсорія: залізничний локомотив на кінній тязі. Попри бурхливий розвиток паровозів в XIX столітті, для деяких потреб їх намагалися замінити більш практичними і економічними пристроями. В першу чергу пропонувалися розробки для підвищення ефективності кінної тяги. Лише до 1850 року італійському інженерові Клементе Массерано вдалося використати коней для приводу залізничного транспорту. Його пристрій допрацьовували і деякий час експлуатували в Лондоні, але паровози ставали більш досконалими й необхідність в такій екзотиці відпала. Примітно, що кінний локомотив був дуже технологічний – він мав систему зчеплення і коробку передач із заднім ходом. Це дозволяло йому їхати швидше, ніж можуть рухатися коні, а в разі потреби різко знизити швидкість – почати гальмувати до того, як коні стануть.

Для дітей і їхніх батьків

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Пристрій для носіння дитини на льоду: досить проста конструкція, придумана хокеїстом Джеком Мілфордом в 1937 році. Ідея була в тому, щоб не розлучатися з маленькою дитиною навіть під час прогулянок з дружиною на ковзанці.

Дитяче прогулянкове радіо: в 1921 році поняття «радіоняня» мало трохи інший зміст. Як то кажуть, чим би дитя не тішилося.

Штучні жіночі груди з імітацією серцебиття: в Японії середини XX століття гумові частини людського тіла загалом мали інше призначення, ніж зараз. Винахід, за задумом творців, повинен був допомогти немовлятам швидше навчитися засинати в ліжечку, а не у матері на руках.

Для бороди і вусів

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Щиток для вусів. У другій половині XIX століття цей предмет був запатентований однофамільцем засновника Microsoft – Вірджілом А. Гейтсом. Про зв’язок між ними нічого не відомо, а аналогічний девайс став би в пригоді й для бороди: захищати її під час їжі і розпивання різних напоїв.

Машина для групового гоління. Ще один винахід для цирульні дев’ятнадцятого століття, вона могла обробляти до 12 голів за раз. У 1960-х її реконструювали для зйомок комедійного британського телесеріалу. Недоліком була відсутність можливості підлаштовувати руху під кожну особу окремо, що і завадило успіху.

Для боротьби з комірними шкідниками

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Нявкаючий відлякувач мишей і щурів: придуманий в 1963 році в Японії пристрій нявкав десять разів на хвилину, а в очах «кішки» спалахували лампи. Про реальний досвід використання і ефективність знайти інформацію не вдалося.

Мишоловка з пістолета: а чому б і ні? Судячи з усього, техасця Джеймса А. Вільямса в 1882 році так дістали миші, що він придумав конструкцію з револьвера, дерев’яної рамки і пружинного спуску. Популярності пристрій не здобув – мало кому хотілося пересуватися по кухні, перетвореній в мінне поле з пістолетом в кожному кутку. Варто відзначити, що творець не був занадто оригінальний і надихався досить поширеними в XIX столітті системами захисту від злодіїв: на вікно, через яке міг пробратися зловмисник, прямував револьвер або рушницю, а спуск приводився в дію волосінню від рами. Класична мишоловка з дротяною рамкою на пружині буде запатентована лише через 12 років.

І ще трохи

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Мікрофотоапарат для револьвера Кольт 38 калібру: ще один винахід, оповитий таємницею. До наших днів дійшла лише ця фотографія, опублікована Національним архівом Нідерландів. Судячи з усього, пристрій повинен був зобразити ціль в момент до або відразу після поразки кулею.

Морське взуття: індивідуальний катамаран для подолання невеликих водних перешкод. В дію приводився лижними палицями з «гусячими лапками» на кінцях.

Щитки для захисту обличчя від снігу: інновація 1939 року родом з Канади. Зручні в разі хуртовини, виконані з прозорого пластику.

Штучні груди, морське взуття, носовий стилус: 15 чудернацьких винаходів людства

Автомат для збору чайових. Придуманий американським винахідником Расселом Оаксом в 1955, щоб прискорити роботу обслуговуючого персоналу готелів, а також позбавити його від принизливої ​​традиції вичікувати з простягнутою рукою. Якщо «на чай» дали занадто мало, з’являлась відповідна табличка, проте, принцип роботи цієї опції не зовсім зрозумілий.

Носовий стилус: сучасний аксесуар для тих, хто користується смартфоном у ванній, або його руки в цей час часто чимось зайняті. Сфера застосування, насправді, обмежена тільки уявою власника. Придуманий британським дизайнером Домініком Вілкоксом в 2011 році.

Перекладено з Популярная Механика

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають