LVIV.COM

Нетворк, практика, досвід – отримай все за день HR Junior 2020

Нетворк, практика, досвід - отримай все за день HR Junior 2020

Одноденний практикум допоможе тобі покращити ефективність роботи, розширити нетворк і отримати відповіді на всі питання, які цікавлять.


Партнерська публікація з Lviv HR Solutions

Що це за подія?

У Львові стартує практикум-інтенсив для всіх, кого цікавить робота НR – її початок чи розвиток. За один день (8 годин) ти зможеш пропрацювати з тренерами 5 реальних робочих кейсів. Це не конференція, де можна сидіти в кутику і розслаблено слухати спікерів – тут буде рух!

Такий практикум Lviv HR Solutions проводять вже вдруге – формат роботи подобається як початківцям, так і досвідченим ейчарам.

Робота виглядатиме так: учасників розділять на 5 груп. Кожна група піде до одного із тренерів. Він матиме 30 хвилин, щоб ввести їх в курс справи. Потім група пів години працюватиме над завданням. Після години роботи групи змінюють тренерів, щоб за день попрацювати над усіма кейсами. 

Нетворк, практика, досвід - отримай все за день HR Junior 2020

Хто тренери?

 • Ірина Клейменова – HR Generalist у ITProsteer. Тема: “Один в полі не воїн, навіть в IT навіть, якщо відділ HR це ти”. З тренеркою зможеш дізнатись, як перестати боятись, якщо ти новачок, і працювати ефективно; 
 • Альона Павлюченко – директор з управління персоналу Компанія Рітейл Україна мережа магазинів “Свій Маркет”. Тема: “Як показати ефективність роботи відділу персоналу”. Тут ти навчишся правильно аналізувати ситуацію, показувати свою діяльність через цифри та факти, конструктивно вести бесіду з керівниками;
 • Оксана Судомир – HRM мережі ресторанів “Tomatina”, “NOA”, “Una Pinsa”. Тема: “Критичне мислення : інструкція із застосування в роботі HR”. Тренерка пояснить важливість вміння розпізнавати фейкову інформацію, аналізувати джерела і мотиви кандидатів, приймати зважені рішення у вирішенні конфліктних ситуацій в колективі, при виборі тренерів чи ресторану для івенту;
 • Аліна Коц – HR people partner в компанії Sigma Software. Тема: “Співбесіда як початок історії про Довго та Щасливо”. Робота з тренеркою допоможе тобі сформувати розуміння про ролі HR на співбесіді, як готуватися до інтерв’ю. Також ти дізнаєшся, що таке структура та логіка інтерв’ю, які існують види питань на співбесіді;
 • Каріна Секрет – Hr-менеджер в компанії TermoUnion. Тема: “Запровадження оцінки персоналу в компанії”. Дізнаєшся, як оцінювати персонал, з якими проблемами можна стикнутися при розробці й впровадженні оцінки. Ну і, звісно, дізнаєшся, як це все можна порішати.

Нетворк, практика, досвід - отримай все за день HR Junior 2020

Кому буде цікаво?

 • ти не ейчар, а поки тільки думаєш, чи варто починати цю кар’єру. Зможеш дізнатись про всі підводні камені роботи і прийняти рішення, чи треба воно тобі;
 • ти тільки прийшов у професію і хочеш отримати відповіді на питання по роботі, перейняти досвід у досвідчених колег чи просто познайомитись з іншими HRами;
 • працюєш HR вже кілька років і хочеш підвищити свою експертність, збільшити нетворк або перейти в іншу сферу (наприклад, в ІТ).

Що отримуєш:

 • підвищуєш свою експертність;
 • широкий нетворк;
 • вже розв’язані кейси, які спростять роботу;
 • підказки, чого не треба робити;
 • досвід експертів галузі;
 • подарунки від партнерів: розіграші сертифікатів Work.ua та Hurma System, майстер-клас п’ятихвилинного офісного самомасажу і дегустацію сирів.

Де і коли?

Практикум відбудеться 14 березня у Symphony Solutions (вул. Наукова, 2Б). Вартість квитків – 1600 грн, придбати їх можна за посиланням: http://bit.ly/39qerGb.

За деталями слідкуй на сторінці події у Facebook.

Валерія Самойлова-Ковалець, CEO у Lviv HR Solutions, організаторка:

Нетворк, практика, досвід - отримай все за день HR Junior 2020“Практикум HR Junior 2020 – це, як на мене, чудова “точка входу” у професію для людей, які ще не впевнені, чи хочуть ставати ейчарами. Одноденний інтенсив дозволить суттєво скоротити час роздумів – вони зможуть відразу зануритись в роботу без ризику звільнення чи провалу стажування. І вже під час роботи зрозуміти чи це те, що їм потрібно. 

Початківці зможуть поспостерігати за роботою більш досвідчених колег, отримати від них відгук про свої дії та рішення. Динамічний формат роботи дозволить по-максимуму прокачати свої навички і суттєво підвищити ефективність роботи.”

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають