LVIV.COM

Не жартуй з Курган & Агрегат, вмикаючи попсу у себе в плеєрі

Не жартуй з Курган & Агрегат, вмикаючи попсу у себе в плеєрі

Без сумніву хіп-хоп – жанр №1 у світі останні кілька років. Варто лише поглянути на перші позиції топових музичних чартів та перелік платинових платівок. А що в Україні? А в нас рвуть на бітах “силяни” в яких є лише два види публіки: злосні хейтери або мега віддані шанувальники. Так за що ж любити цю банду?


Стандартні теми топових американських виконавців даного жанру – шлях від бідного та важкого життя у “гетто” до розкоші у брендових речах, тусовки та любовна лірика. Чим силян, вам не гангстер? Чим “гетто” не село?

У автентичної банди з с.Близнюків прослідковується локалізована під українські реалії історія. Де “силян” – це романтичний герой в якого важке життя, але він сповнений життєвої мудрості, здорової юнацької агресії та шрамів від зрад та нерозділеного кохання.

Естетика села

Багато кому з читачів цієї статті повинно бути знайомим це визначення. Хлопці вміють його оспівувати настільки шикарно, що після кількох їх треків хочеться зайнятись дауншифтінгом і повернутися до коріння. Ось декілька прекрасних словесних зворотів з треку “Крик душі”:

Проснись рано, одінь самий тьоплий світер,
П*здуй в бєсєдку без стєн і покури,
Время дох*я – подумай, посиди,
Можеш встрітить рассвєт, ліцезрєть закат,
І понюхать утро, бл*ть – у утра єсть аромат!

Ріже вуха мати і суржик? Звернись до вилизаних шлягерів естради. Тут реальне життя, а воно не таке солодке як голоси поп виконавців.

Жестока жизнь силяна

Хто не був на сільській дискотеці – не розуміє життя до кінця. Вирощеним у тепличних умовах городським клаберам, що попивають “викрутку” під модняві біти ніколи не зрозуміти, що таке справжні “танці”. Хто страшніший? Темношкірі брутальні хлопці, що за океаном, чи парубки від яких ти мож получити “штахетою”, просто через те, що ти не правильно відповіси на питання “Як ти ся пишеш?”. Хоча найчастіше це питання риторичне і ти відгребеш у будь-якому випадку. І не допоможе тобі цитата з пісні “ Кривавий кулак”: Йоп твою мать, с*ка *бать, хулі ви до*балися бл*ть!

Та все ж на привильній тусі повинен бути розривний біт. Курган&Aгрегат у цьому також не промахуються. Хіти “Горить танцпол”, “Тусуйся” та “Енергія” – mustplay у всіх поважаючих себе українських тусах.

Силян уміє кохати

Любовна лірика у Раміля, Аміля та Жеки – це завжди історія, яка роздирає душу на шматки. Всі мабуть знають про особливу шкільну любов від пацанів. Коли вчителька твоя Даша з Плейбою то і так все ясно. Страшна історія зради у треці “Салат Ізмєнщіца” заставляє тебе закурити сігу, навіть якщо ти ніколи в житті не курив. Найбрутальніші сільські хлопці плачуть відчуваючи всю біль від нерозділеного кохання. Але все ж і вміють відповідати, що показує трек “Лове”

Хочеш послухати пациків вживу?

Приходь на Фестиваль дибільної музики 30.10. квитки можеш купити тут. А з 22:30 тебе очікує феєрична дискотека Еврі баді йоу: Курган feat Агрегат Dj set. Тусуйся!

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають