LVIV.COM

Набір штучного листя для фото “LeavsPack” – абсурдні львівські стартапи

Набір штучного листя для фото “LeavsPack” - абсурдні львівські стартапи

Егегей я повернувся з новими ідеями. Настала чудова пора року. Пора року, в якій Інстаграм переповнений фотографіями з опалим листям. Та чи завжди безпечно робити такі фотографії? Чи можна вирізнитись оригінальністю? Чи можна продовжити цю прекрасну пору року на довше? У мене є рішення, а саме — український продуктовий стартап “LeavsPack”


Чому тобі потрібен “LeavsPack”

Тому, що це український екофрендлі, ресайклед, інновейшн продукт. Я відбираю лише найгарніші листя з парку і обробляю їх чистою артезіанською водою з глибини 2 м. Так що тепер, коли береш в руки оберемок листя, можеш не переживати, що перед тим туди хтось насцяв чи насрав.

Ще одніа перевага цього продукту — він повністю мобільний. Відтепер ти можеш робити оригінальні фото у себе в квартирі, на студії, у ванні, в трамваї — “LeavsPack” не сковує тебе. Годі терпіти диктатуру лісів і парків, тепер можна робити фото, де завгодно.

Набір штучного листя для фото “LeavsPack” - абсурдні львівські стартапи

Важливо зазначити, що в упакуванні нашого листя ми використовуємо папір створений з цього ж листя. Так, що ми діємо з надсучасним принципом “Від мейд лівспак фром лівс, енд ду фром зем пак” — повний зіроувейст.

Ще одною фічою нашого продукту є можливість продовжити осінь перед своїми вікнами максимально надовго! Ти просто обираєш дерево, яке бачиш у себе з вікна і степлером акуратненько, вивільняючи свою творчу особистість, прикріпляєш листя до гілок дерев. Цей медативно-творчий процес позитивно впливає на релаксацію твого тіла, а також надає певну арттерапію твоєму організму. А дерево з прикріпленим тобою листям ще дуже довгий період буде радувати око.

Набір штучного листя для фото “LeavsPack” - абсурдні львівські стартапи

Проаналізувавши ринок інстаграм фото з опалим листям, ми оцінюємо його у 5,7 млрд. $. 

Вже найближчим часом ми будемо виводити цей продукт на кікстартер. Перші бекери, які вкладуть у нас від 100$ отримають збільшений “LeavsPack”, а бекери, що вкладуть від 500$ — отримають 10 наших продуктів + фірмовий степлер і книжечку, як продовжити осінь у своєму дворі. Всього на реалізацію проекту нам потрібно сід інвестицій для початку на 10 000 000$ та вже до 7 кварталу 2023 року ми плануємо отримати капіталізацію в 1 000 000 000$ і стати першим українським стартапом-єдинорогом.

Всім охочим проінвестувати прошу писати на!

Тобі може бути цікаво:

Абсурдні львівські стартапи — “Пес-дегустатор”

Маск Іван LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають