LVIV.COM

Мало то шо ти смердиш: 7 способів заслужити ненависть незнайомих людей

Ділися або не палися

Мало то шо ти смердиш: 7 способів заслужити ненависть незнайомих людей

А пам’ятаєш, в GTA Vice City був такий чіт-код NOBODYLIKESME, після якого незнайомі люди, яким ти наче нічого поганого й не зробив, підходили й товкли тобі пику? Сумуєш за тими часами, коли цілими днями шпіляв і жалієш, що реальність не як GTA? Тримай і не дякуй.


Мало то шо ти смердиш

Зранку в маршрутку? Не мийся. Ввечері додому? Бухни! Бухни і старайся дихати так, щоб весь автобус знав, що тобі сьогодні ок. А ще, якщо вдалося сісти, обов’язково жри там якісь смердючі сухарики, щоб знедолені люди, які стоять над тобою у тисняві, мали що понюхати в дорозі. Якщо ж плануєш тривалу поїздку і сів на міжміську маршрутку — не забудь взяти канапки з часником. 

Мало то шо ти гамниш

Якщо тобі терміново захотілося покурити — не треба відходити кудись вбік. Кури прямо йдучи по людному тротуарі. А що люди позаду тебе не курять й не хочуть нюхати твій дим — то це їхні проблеми, хай ще побачать як ти граційно кидаєш недопалок під ноги.

Мало то шо ти кричиш

В публічних місцях не дуже парся з приводу того, що голосно говориш. Говори голосніше, особливо по телефону, бо всім насправді дуже цікаво. Сприймай похід у магазин, поїздку в транспорті чи прогулянку в парку як публічний виступ. Успіхів!

Мало то шо ти сьорбаєш

… то ти ще й цямкаєш. Ну а як людям за сусіднім столиком знати, що тобі дуже смачно? Пам’ятай про манери — подлубайся пальцем у зубах і, для переконливості, не забудь запустити солідну відрижку.

Мало то шо ти крутий

Слухаєш кльове музло? Дай і іншим послухати. Якщо в навушниках — не будь егоїстом, підкрути звук так, щоб всім було добряче чути. Боїшся втратити слух — встав у вуха затички. Наступний рівень — це, звісно, портативна колонка, але ще крутіше — якщо музика буде горланити з вікон з твоєї машини, поки їдеш повз тьолочок.

Мало то шо ти хропиш

Кажуть, твоє хропіння будить людей у будинку навпроти? Тобі обов’язково слід спробувати користуватися нічними поїздами. В дорогу не забудь взяти чвертку і смердючі шкарпетки. 

Мало то шо ти сусід

Пощастило жити в одному будинку з купою людей і не знаєш з якого боку підійти, щоб згаданий вище код запрацював? У тебе безліч можливостей. Коли куриш — не використовуй попільничку, струшуй попіл прямо на підвіконня поверхом нижче. Маєш перфоратор? Свердли, per favore, свердли і в будні, і у вихідні — будь наполегливим, і не читай дурне законодавство. О восьмій ранку, звісно, свердли, а якщо зазвичай в той час спиш — то вже подбай, будь ласка, про будильник. Треба винести сміття — користуйся ліфтом, його слід добряче засмердіти. А якщо ще й люди в цей момент з тобою поїдуть — взагалі фантастика. 

Зараз читають