LVIV.COM

La П’єц заявили про найшвидшу доставку піци – журналісти засумнівались 🤔

Ділися або не палися

La П'єц заявили про найшвидшу доставку піци - журналісти засумнівались 🤔
Доктор Гонзо

В п’ятницю ми з братюнями вирішили потусити і замовити піцу. Вибрали піцу на дровах LA П’ЄЦ – колись нам сказали, що тут найшвидша доставка у Львові (до 29 хвилин). Замовили. Але не встигли ми навіть заварити “чаю”, як у двері подзвонили. “Ваша піца!” – весело сказав кур’єр у смішній жовтій кепці. Його підозріла посмішка і доставка за 12 хвилин нас насторожили. Невже нам підклали заморожену вчорашню піцу? Забравши коробку, ми виштовхали кур’єра за двері і зібрались на коротку нараду. Постановили: прослідкувати і впевнитись, обманули нас все-таки чи ні. Піцу взяли з собою.  


Матеріал створено спільно з доставкою піци на дровах LA П’ЄЦ  

Processed with VSCO with a4 preset

Застрибнувши в одну з найближчих машин, ми виконали мрію всіх таксистів світу, крикнувши: “Жени за тією тачкою!”. Тачка у кур’єра, до слова, непримітна. Вести спостереження складно.

IMG_3967

Кур’єр нісся дорогами зі швидкістю світла. Якби ми замовили піцу з доставкою в гіперлуп, він би його обігнав і взяв додаткові чайові за час очікування в кінцевій точці.

Це було складно, але поки кур’єр вийшов на заправці, ми встановили камери спостереження в його машині. Здається, поки нас не запідозрили.

IMG_3986

Напруження зростало і поки ми їхали, вирішили дослідити наш “доказ”. Піца була підозріло гарячою і дуже смачно пахла. У декого почали здавати нерви і перший шматок піци раптово зник. На смак, до речі, теж нічого.

Ті, хто ще міг тверезо мислити, почали розповідати про заморожені продукти і вчорашнє тісто. Решту піци вирішили зберегти для експертизи.

IMG_3999

Перед машиною кур’єра раптово виник портал і автомобіль, не знижуючи швидкості, понісся вперед. Жовта кепка і непримітна тачка щезли.

– Що? – здивувалися ми.

Наш водій додав газу, але у портал ми не встигли. Нам потрібен був хитріший план.

Портал

Проникнути до кур’єрського лігва може лише справжній кур’єр. Добре, що у кожного з нас є кур’єрський досвід (з АТБ додому). Ми блукали містом доки нарешті не з’явився GPS-маячок. Виявилось, що база у LA П’ЄЦ знаходиться на Сихові.

IMG_3988
IMG_3989

Ось і перша зачіпка. Від Сихова ніколи не можна чекати нічого хорошого. Чого вартують лише бабульки, що щотижнево з’їжджаються на Шувар на традиційні закупи…

Озброївшись журналістськими посвідченнями ми під’їхали до ворожого лігва. Попереду майоріли кур’єрські спини, сумки, повні смачної, але незрозумілої піци… Ми на місці. Пригадавши курс молодого бійця, перебіжками підбігли до дверей LA П’ЄЦ.

– Усім залишатись на своїх місцях! Це журналістське розслідування! 

***за двадцять хвилин до того***

У невеликому офісі спокійно. Поки що.

IMG_3824
IMG_3829
IMG_3839

Всі займаються звичними справами: адміністраторка ліниво клацає мишкою, десь на кухні згадав всіх святих кухар. Стажер щойно наступив йому на ногу.

IMG_3819

Показавши стажеру кулак, кухар поклав піцу на лопату і запхав у п’єц.

– Готувати піцу просто: розкатуєш тісто, накладаєш начинки та соус і викладаєш до вогню. Тільки слідкуй, аби не пригоріла, – прокоментував він стажеру.

IMG_3896

Раптово на екран надійшло замовлення. Адміністраторка ще не знає, що після нього нічого не буде так, як колись:

– Народ, зберіться! Надійшло замовлення від lviv.com!

А сама побігла видзвонювати вільного кур’єра.

Кухарі почали розкатувати тісто. На приготування піци у них лише дві хвилини.

IMG_3907
IMG_3911
IMG_3914
IMG_3913

– У духовці піца сушиться, а у п’єцу – просмажується. Піца з духовки надто суха і не буде виглядати так, як з печі. Я тобі вже це пояснював! – свариться кухар. – І не забудь покласти пергамент в коробку. Ми ніколи не кладемо піцу на картон, це негігієнічно.

IMG_3869

Раптово грюкнули двері.

– Ну шо, ви нарешті вже? Мені в інший кінець міста, рухайтесь! – прокричав кур’єр. На ньому – знайома жовта кепка.

Надважливе замовлення для lviv.com нарешті готове. Тремтячими руками кур’єр запакував піцу в сумку і побіг до автомобіля.

IMG_3927_1 (1)
IMG_3932
IMG_3933
IMG_3938

Далі все, як зазвичай – у певний момент на дорозі відкрився портал у інший вимір, де є можливість вибрати, в якій точці міста висадитись… Люб’язна усмішка, дзвінок…

– Ваша піца!

IMG_3980
IMG_3983

***наш час***

Все це показали нам камери відеоспостереження. І дійсно: ніхто не пакує вчорашньої піци, кожне замовлення готують в момент видачі. Навіть якщо подзвонити о третій ночі – доставка цілодобова. До речі, а якщо замовити три піци, четверту отримаєш в подарунок.

– Але що це за портали? – запитуємо ми, наминаючи свіжу піцу разом з командою LА П’ЄЦ.

– Секрет фірми, – підморгнув кур’єр і показав нам це відео.

Зате тепер ми знаємо, як доставляють піцу прямо у літак.

Хочеш теж потестувати La П’єц? Тисни кнопку!

Замовити піцу

 

Фото: Юлія Лоу

Зараз читають