LVIV.COM

Куди віддати дитину вчитись – КМДШ запрошує на екскурсію

Куди віддати дитину вчитись - КМДШ запрошує на екскурсію

КМДШ — це приватна школа повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов. Тут вчать креативно та критично мислити, вміти вирішувати складні завдання, нести відповідальність за свої рішення та бути готовими до викликів сучасного світу. 


Партнерська публікація

Які переваги школи?

  • КМДШ увійшла у рейтинг Microsoft Showcase Schools, в якому представлені найінноваційніші школи Світу.
  • Тут практикують проєктний підхід, інтегроване навчання та білінгвальні заняття. Учні розглядають теми через призму декількох навчальних дисциплін, а отримані знання закріплюють практикою. 
  • Тут ставляться з розумінням до особистих потреб, здібностей, ритму навчання та побажань кожної дитини.
  • Діти поглиблено вивчають англійську, французьку, німецьку та польську мови, а також мають можливість спілкуватися з носіями. Наприклад, навесні 2019 року учні успішно склали міжнародні іспити з англійської мови Сambridge ESOL.
  • Школа ліцензована, тому після випуску дитина отримає атестат про загальну середню освіту державного зразка.

Куди віддати дитину вчитись - КМДШ запрошує на екскурсію

Як тут навчають?

Під час уроків вчителі використовують STEM-технології, що дає можливість дітям засвоювати інформацію у цікавій та легкій формі. У молодшій школі практикують “хвильове” занурення. 

Куди віддати дитину вчитись - КМДШ запрошує на екскурсію

 

“Дітям цікаво брати участь у проєктах, оскільки реалізуючи їх, вони мають можливість візуалізувати та застосувати здобуті знання на практиці. Наприклад, у рамках хвилі “STEM” учні творчо обіграли математику на заняттях з мистецтва – писали картини цифрами та математичними формулами за заданим вчителем алгоритмом, за допомогою унікальної техніки”. 

Мар’яна Дмитрів, директорка КМДШ у Львові

 

У школі переконані, що основою ефективного навчання є формування та розвиток критичного  мислення, творчої та пошукової діяльності дітей.

Куди віддати дитину вчитись - КМДШ запрошує на екскурсію

Умови у школі

КМДШ – школа повного дня, діти перебувають тут з 9:00 до 18:00. Тому харчування триразове – сніданок, обід та підвечірок. Є звичайне та вегетаріанське меню.

Під час занять використовують сучасне обладнання: мультиборди, 3D-принтер, обладнання для хімічних та фізичних  експериментів тощо.

Куди віддати дитину вчитись - КМДШ запрошує на екскурсію

Учням не доводиться носити з собою портфелі з купою книг. У кожної дитини є власна шафа, де вона може зберігати всі необхідні для навчання підручники та зошити.

Де розташована школа?

У Львові КМДШ розташована на вул. Героїв Крут, 1в. 

Крім цього, КМДШ функціонує у Києві. Також, з наступного навчального року планується відкриття нових шкіл. 

Всі школи мають закриту територію, що гарантує безпечне перебування дітей під час навчання.

Як потрапити на екскурсію

Щоб побачити, де саме навчатиметься дитина — запишись на екскурсію!  Її проведуть у будь-який час за попередньою домовленістю. Для цього потрібно заповнити форму.

Телефон для довідок: 0800 330 810.

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають