LVIV.COM

Куди піти, щоб не проспати літо — липнева Афіша

Ділися або не палися

Куди піти, щоб не проспати літо — липнева Афіша
Anya Dzina

Червень вже пройшов, а ти досі думаєш, що от-от почнеться літо, і ти точно проведеш його активно? Ми вирішили полегшити цю задачу і зібрати найцікавіші події найбільш спекотного місяця літа, щоб жарко було не тільки в маршрутці до Підвальної, але й у твоєму розкладі. Виривайся з офісу, вдягай найяскравіші лахи та не провтикай найкращі роки життя. 


Що подивитися?

У довгі літні ночі немає нічого кращого, ніж кіно просто неба. Завітай на ностальгійний показ “Викрасти за 60 секунд” у Lviv Film Center або на “Дівчину з шафи” у Парку Культури. Обидві локації планують не закривати сезон до самої осені, тому не забувай час від часу перевіряти стрічку на предмет нових подій.

Silentium разом з Кінопалацом пропонує дивитися нові та класичні фільми іншим способом з лекціями перед ними. Якщо для тебе кіно це не просто фон для поїдання поп-корну, то обирай "Готель Мумбаї", "Корупцію" або "Стокгольмський Синдром" і слухай актуальні думки актуальних спікерів на додачу до прем’єрних фільмів. А я якщо вистачить сил після перегляду “Корупції”, то вечір може плавно перетекти у "Ніч фільмів Вуді Аллена", задля якої навіть не доведеться змінювати локацію.

Не кіно, але театр? У місто привозять постановки “Емігрантів” та “Club’у самотніх сердець”, які допоможуть розбавити засилля запорожців за Дунаєм та мин мазайло.

Куди піти, щоб не проспати літо — липнева Афіша

Що послухати?

Не будемо стверджувати, що діджей-сет в Будинку органної та камерної музики круто відбиває культурний ландшафт Львова, але, здається, ми це вже сказали. Також на барабані середини липня сектор “Чорний Ящик” або Mid Summer Sofar Sounds Lviv. Лише самі організатори знають, де все відбуватиметься та хто буде запалювати, але ти можеш зіграти в лотерею і розказати нам потім.

Де повчитися?

Після тривалого чілу можна і напружити останні дві мозкові клітини на івентах, які допоможуть твоєму світогляду та навіть кар’єрі. Липень вже почався з презентації книги про Радянський Модернізм Олексія Бикова та Євгенії Губкіної, адже не австрійськими люксами єдиними живе Львів. Подія відкриває ширшу виставку “Фотетектура Модернізму”, яка відбудеться вже у цей вівторок.

Якщо архітектурне питання б’є тебе просто в сердечко, можеш радіти, адже це ще не все. Вже за кілька днів матимеш можливість послухати спікерів зі сфери на “ArchMeeting Львів”

Протягом усього місяця Львів прийматиме письменників з різних країн, а ти зможеш послухати їх у різних локаціях. Розклад тут, цикай і обирай найцікавіші імена.

Шпліляєш в ігрулі або фоткаєш друзів і хочеш переконати маму, що це не просто витрата часу і потенціалу? Відвідай зустріч з представниками ігрової індустрії, яка дозволить тобі вкотитися майже в IT, або вокршоп для фотографів, щоб не скотитися до весільних фоток на долоньці. А на лекції “Self Media: найважче вміння” розкажуть, як змусити лайки мутитися і перегляди крутитися. Доведи вже всім, що робота зі створення контенту це справжня робота.

Якщо ж в тебе таки є ця справжня робота, то набирайся досвіду міжнародних спеціалістів на “Product Design Sunday”.

Де витратити гроші?

Є два варіанти відповіді. Якщо коротко, то усюди, але якщо хочеться чогось цікавішого, то ми маємо, що запропонувати. На кінець липня випадає аж три локальних фестивалі. Якщо постаратися, можна встигнути на всі:

  • Lviv Ice Cream Festival у дворику Ратуші це саме те, що треба душним літом;
  • So Green Fest в Парку Культури не дасть тобі зголодніти й знудитися;
  • а Міська Baraholka у Парку культури вдовільнить твого внутрішнього шопоголіка, який переймається sustainable fashion. 

Де потусити?

Окей, настав час відпустити себе і забути про роботу, лекції та здоровий спосіб життя. “SmokeSound#4”, “Шабаш на Купала” та туса 80-90-хх відбуваються в один день, тому тобі доведеться або освоїти техніку тіньового клонування, або обрати найцікавіший для тебе івент. 

Куди піти, щоб не проспати літо — липнева Афіша

Літній Львів не має бути містом сонних мух, і ми покладаємося на тебе в тому, щоб цього не допустити. 

Зараз читають