Львівська ІТ-компанія IT Prosteer почала працювати з американським тендерним майданчиком Fairmarkit і активно набирає команду (перелік відкритих позицій можеш знайти за цим посиланням). Вимоги до девелоперів дуже високі, адже доведеться працювати з досвідченими архітекторами, які цінують не лише технічні навички, але й.. почуття гумору. Твій Бро зустрівся з членами команди і дізнався деталі.
Партнерська публікація
Що за проект?
Fairmarkit — це тендерна платформа. Вона дозволяє учасникам автоматизувати закупівлі до $50 тис. й суттєво економити. Це доволі амбітний проект, який працює з гравцями глобального масштабу, серед яких Univision Communications, Priceline.com та ряд публічних компаній, наприклад, Бостонський метрополітен. Платформі Fairmarkit вже 2 роки й вона активно розвивається і охоплює клієнтів із USA. Так як компанії які працюють з платформою є глобальні, IT Prosteer має запити/плани на розширення/масштабування її використання по всьому світу.
Дмитро Буц
Senior Front-end developer
Це проект на три міста — Бостон Мінськ і Львів. У Бостоні команда data scientists та економістів, в Мінську працюють круті архітектори. У Львові команда лише формується, тож в мене є можливість будувати її та налагоджувати процеси.
Fairmarkit доволі схожий на Prozorro — як на мене, це одна з найкрутіших речей, які відбулись в нашій країні. Кілька років тому я був на одному python meetup, де розробники з Prozorro розповідали про систему, і з того часу мене ця тема дуже цікавить. Це було одним з поштовхів відгукнутись на цю пропозицію.


Чим цей проект цікавий?
Дмитро Буц
Senior Front-end developer
У порівнянні з моїм попереднім проектом тут менша команда і все розвивається динамічніше. Рішення приймаються швидко, є більше можливостей впливати на розвиток продукту. Через відсутність зайвої бюрократії тут значно коротший час від моменту появи ідеї до її втілення. Як на мене, в процесах має бути здоровий глузд, і тут, на щастя, з цим все ок.
Щодо мого персонального челенджу... Раніше я більше менеджив таски і мав 30% часу на девелопмент. Тут розробка — це 90% часу. Для мене це челендж повернутися в девелопмент — робити щось своїми руками. Інший мій виклик — зібрати максимально збалансовану команду, де кожен отримуватиме кайф від своєї роботи.
Ігор Гриша
СТО
Для розробників тут є можливість працювати з крутими архітекторами. Крім того, проект рухається в бік штучного інтелекту і машинного навчання. Наприклад, постачальники не завжди правильно описують свій товар, а вручну все це все перебрати займає надто багато часу. Той же олівець з гумкою кожен постачальник описує по-своєму, тому потрібне рішення, яке автоматично прочесало б усю базу і підібрало максимально релевантні пропозиції.


Як організували комунікацію та роботу
Дмитро Буц
Senior Front-end developer
Вся комунікація у нас йде через Slack, при цьому активно використовуємо бота. Через нього навіть стендапи робимо, що дуже зручно. Через різні часові пояси у нас лише один онлайн-мітинг на тиждень на якому ми плануємо спринт. Загалом команда дуже професійна, питання вирішуються швидко. Мені оперативно допомагають з усім розібратись.
Я, мабуть не зміг би працювати на фрілансі, зручніше в офісі. Та й не дуже зараз є можливість працювати з дому, адже в мене маленький син. Зранку з дружиною відводимо малого в садочок, на роботу приїжджаю о 10:00. Мені подобається, що тут дуже гнучкий графік. Працювати можна в будь-який час, головне бути в Slack в робочі години. Оверворків немає, і це свідчить про хороший менеджмент.

Як відбирають людей в цей проект
Ростислав Богуш
СЕО
Найважливіше — це технічна експертиза. В Мінську працюють люди рівня architect і вони дуже ретельні до технічних нюансів. Але навіть якщо людина супертехнічна, але не проходить по soft skills, ми їй відмовляємо.
Ігор Гриша
СТО
Я це називаю правилом шашлика — якщо б я завтра мав шматок м’яса і хотів би його з кимось з’їсти, то чи хотів би я це зробити саме з цією людиною :) Це більш інтуїтивна штука.
Ірина Клейменова
HR Generalist
Замовники дуже уважно дивляться на soft skills, для них критично важливо, щоб людина вписувалась у команду. Іноді починають співбесіду з неочікуваних жартів і дивляться на реакцію кандидата. Також для них важливо, щоб людина дивилась в глибину, була експертом у своїй галузі й не розфокусовувалась на безліч фреймворків. У них немає такого поняття, як випробувальний термін, тому, якщо вони бачать, що людина підходить, вона працює з першого дня. З Дімою вони дуже швидко зійшлись і навіть просять шукати схожих на нього людей.

Дмитро Буц
Senior Front-end developer
Мене переконав рівень спілкування з замовниками і те, як вони розповідали про свій проект. Дуже багато питали про те, чим цікавлюсь, що читаю. Люблю слухати аудіокниги, в основному фентезі. Одна з останніх книжок, яка дуже зайшла: “Ім’я вітру” Патріка Ротфусса. Ще дуже крутий фанфік “Гаррі Поттер і методи раціонального мислення”, дуже рекомендую. Також слідкую за подкастами про бізнес та технології, наприклад, Freakonomics radio. Підписаний на Давида Брауна, Діму Малєєва, Макса Нефьодова, Дениса Довгополого.

Про IT-Prosteer
Ірина Клейменова
HR Generalist
Ми невелика компанія, тому в нас все відкрито і немає зайвої бюрократії. Треба взяти sick day чи remote — підходиш, кажеш і все — ніяких листів не потрібно. Маєш питання — можеш сміливо підійти до СЕО чи СТО.
Ростислав Богуш
СЕО
Ми набираємо людей не на місяць чи два, а мінімум на рік, тому дуже ретельно підходимо до відбору. У нас також немає випробувального періоду, якщо все підходить — починаємо працювати. Програмісти напряму комунікують із замовником, до всіх висока довіра і порівну відповідальності.
Ігор Гриша
СТО
Ми довгий час співпрацювали з однією компанією і здобули експертизу, яку хочемо вилити у створення власного продукту. Загалом, це і є відповідь на питання, яким повинен стати IT Prosteer через 5 років — саме продуктовою компанією. Тому нам дуже цікаво працювати з продуктовими бізнесами, стартапами, щоб зрозуміти як цей продукт робити. Ми переймаємо досвід і найкращі практики.
Як потрапити до Дмитра в команду?
Якщо тебе зацікавив це проект, подавай заявку! Ось посилання на відкриті позиції:
Успіху, бро!
Фото: Юлія Лоу