LVIV.COM

Інноваційні проєкти та широкі простори на GlobalLogic – чий офіс кращий

Ділися або не палися

Інноваційні проєкти та широкі простори на GlobalLogic – чий офіс кращий
Марина Романцова

GlobalLogic - це ІТ-компанія з розробки цифрових продуктів. Входить до ТОП-3 найбільших ІТ компаній Львова та топу найкращих компаній для ІТ-спеціалістів. У Львові GlobalLogic має 2 офіси. Раніше ми вже робили огляд одного з них, а сьогодні завітали подивитись, що нового у другому просторі компанії.


Партнерська публікація

дон

Хто це?

GlobalLogic Україна входить до GlobalLogic Inc. Центри розробки компанії є у багатьох країнах світу — Аргентині, Ізраїлі, Індії, Канаді, Польщі, Словаччині, США, Україні, Хорватії та Швейцарії. Загалом GlobalLogic Inc має майже 30 інжинірингових центрів, не враховуючи 6 офісів продажів та двох окремих дизайн-студій. Головний офіс розташований у Сан-Хосе, Каліфорнія.

Інноваційні проєкти та широкі простори на GlobalLogic – чий офіс кращий

В Україні компанія співпрацює з майже 4500 спеціалістами у Києві, Львові, Харкові та Миколаєві. Більше 1000 з них — у Львові.

Компанія стрімко розвивається, тому тут весь час з'являються нові проєкти та можливості як для особистого, так і професійного росту. Про деякі з них ми розкажемо далі.

Про офіс

Новий, другий за рахунком офіс GlobalLogic у Львові розташований на вул. Козельницькій, 1А. Логістично це хороша локація, адже поруч знаходиться майбутній львівський парк інновацій.

Наразі в офісі 3 поверхи та місця для понад 600 людей. Крім цього, скоро в експлуатацію введуть четвертий поверх, а поряд добудують ще один корпус.

У всіх офісах GlobalLogic є тренд на екологічне споживання та увагу до навколишнього простору. Тому в інтер’єрі цю тематику підтримують. Всі матеріали екологічні та натуральні – дерево, рослини, мох.

P1450201аааа

Робочий простір

У компанії піклуються про своїх спеціалістів та стараються облаштувати офіси так, щоб усім було комфортно. Наприклад, облаштовують умови для людей з інвалідністю.

На відміну від першого офісу, де діє кабінетна система, у другому команди знаходяться в опенспейсах. Територія поділена на зони - для цього використали напівпрозорі скляні стінки та шумопоглинаючі перегородки.

P1440906
P1440939

Кухня

Ти можеш обирати: приносити їжу з дому чи купувати в офісі. Компанія співпрацює з кейтерингом, тому можна прийти та купити готовий обід. Також є можливість поїсти у їдальнях та ресторанчиках навколо офісу.

В офісі є кава-поінти та декілька кухонь: велика на третьому поверсі та декілька менших на інших поверхах. Усі вони обладнані кулерами з водою, чайниками, кава-машинами та безлімітними запасами печива. Майже в кожній точці є холодильники та мікрохвильовки, а подекуди додаткові холодильники з готовою їжею на продаж.

P1440947
P1440993
P1440990
P1440949

На великій кухні є зона, де можна посидіти з ноутбуком або навіть поспати. Вона обладнана кондиціонером, розетками та регульованим світлом.

P1440955

У GlobalLogic сортують сміття, а використані батарейки вивозять до Німеччини на переробку. Стаканчики тут теж з вторинної сировини.

P1440973

Спорт та відпочинок

У компанії люблять бавитись в настільний теніс та кікер. Навіть збирають команди та влаштовують змагання.

P1450634

Також в офісі є спортзал. Найбільшим попитом він користується зранку. Крім цього, якщо консультанти захочуть взяти участь у спортивних заходах чи марафонах, компанія це підтримує.

P1440834
P1450645
P1440824
P1440804

Мітінг руми

В офісі є 22 кімнати для дзвінків та переговорів. Кожен мітінг рум оформлений у своєму стилі. Однак, є дещо спільне: всі кімнати обладнані відповідною технікою, щоб зідзвонюватись з замовниками.

P1450045
P1450234
P1450074
P1450093ввв

Також біля кожного мітінг руму є планшет, який показує, чи зайнята кімната та коли вона звільниться.

Це розробка саме львівських спеціалістів. Дуже відволікає, коли під час дзвінків чи ділових зустрічей в кімнату заходять або відкривають двері, щоб подивитись чи зайнято. Завдяки планшетам тепер завжди видно, хто та до котрої години забронював мітінг рум.

P1450087
P1450241

Про роботу компанії

Офіс відкритий 24/7 – можна приходити тоді, коли зручно команді та замовнику, не зважаючи на різницю в часі.

З компанією співпрацюють різні люди віком від 19 до 65 років. Багато як молоді, так і старших. Але молоді все ж більше.

P1440916

У GlobalLogic звертають увагу на здоров’я консультантів. В офісі є медичний кабінет з масажним столиком, куди можна привести свого масажиста. Крім цього, у вівторок та четвер в офісі присутній лікар, до якого можна звернутись.

Окрім офісної інфраструктури для продуктивної роботи та відпочинку, в компанії організовують багато акцій поза межами офісу. Наприклад, влаштовують так звані Health Days. GlobalLogic співпрацює з клініками та пропонує консультантам пройти медогляд у того лікаря, який йому чи їй потрібен.

P1440617

У GlobalLogic підтримують навчання спеціалістів та інвестують у розвиток технічної спільноти. Наприклад, за минулий рік в рамках об'єднаного регіону Центральної та Східної Європи, компанія інвестувала у професійний розвиток спеціалістів понад $1.5 млн. Суттєва частина цих інвестицій припала на Україну.

У компанії налагоджена робота з ключовими технічними вузами Львова, на базі яких GlobalLogic відкриває навчальні лабораторії та проводить спільні навчальні програми. До речі, спільна з університетами програма GL BaseCamp вперше з'явилася саме у Львові.

Всередині офісу проходить багато тренінгів та лекцій, які всі бажаючі можуть відвідати не лише як слухачі, але й запропонувати тему та спробувати себе в ролі лектора. GlobalLogic приділяє увагу не лише розвитку молодих спеціалістів, але й підвищенню кваліфікації досвідчених інженерів, адже світ технологій постійно розвивається.

Також у компанії завжди відкриті до гостей зовні. Тут часто відбуваються дні кар’єри, коли можна прийти, ознайомитись з ключовими проєктами, пройти інтерв’ю та приєднатись до команди лише за один день.

P1450665
P1440692

Про релокейт

Оскільки GlobalLogic – міжнародна компанія, яка має багато офісів у різних країнах світу, є багато можливостей для релокації. Завжди можна податись та переїхати до іншої країни.

Компанія в цьому допомагає: як спеціалісту, так і його чи її сім’ї. У GlobalLogic цим займається окремий департамент: вирішують як логістичні, так і побутові питання.

Ти можеш обрати будь-яку країну: все залежить від проєкту та твоїх навичок.

P1440706

Про проєкти

Одна з ключових зон експертизи Львова — медична сфера. Співпрацюють в основному з США. У медичній сфері компанія неодноразово отримувала нагороду “Найкраща інновація в галузі”. Крім цього, у GlobalLogic займаються розробками для автомобільної галузі, сферах телекомунікацій, медіа та багатьох інших.

Медицина

Будь-які рішення для медичної сфери умовно діляться на три класи, згідно з їхнім впливом на життя та здоров'я людини. Інженери GlobalLogic займаються створенням цифрових продуктів кожного з класів:

1. Коли програма або пристрій допомагають звичайній людині в отриманні певної інформації про своє здоров'я (умовно кажучи, це фітнес-браслет) ;

2. Коли програма або пристрій допомагають лікарю приймати рішення;

3. Коли програма або пристрій самі вирішують, що робити (наприклад, вводити ліки, подавати струм для запуску серця тощо). Від таких програм/пристроїв життя людини залежить напряму.

P1460078

Чим вищий клас продукту, тим більше уваги та часу приділяються не лише його розробці, але й тестуванню. Свого часу для тестування нової версії програмного забезпечення для певних медичних пристроїв потрібно було 2-3 місяці. Коли інженери GlobalLogic автоматизували цей процес, то скоротили час тестування до 3 днів. Це суттєво пришвидшило не лише швидкість, але і якість розробки.

Однією з останніх розробок компанії став додаток, який допомагає людині визначити ймовірність перетворення родинної плями на тілі у злоякісне новоутворення. Для цього потрібно сфотографувати пляму/родимку та завантажити у додаток. За допомогою штучного інтелекту на основі бази даних від досвідчених лікарів фотографія аналізується та визначається, наскільки висока ймовірність того, що це злоякісне новоутворення.

P1450493

Навігація та розваги в авто

В сучасних автомобілях традиційні аналогові прилади (тахометр та спідометр) замінюють графічними екранами, що працюють під управління комп'ютера. Те саме стосується систем навігації, автомобільної музики тощо. За безпеку та надійність системи в автомобілі відповідають різні комп'ютери, що значно сповільнює та здорожчує виробництво.

Аби спростити та здешевити такі системи, інженери GlobalLogic працюють над рішенням, що дозволяє запускати дві різні системи на одному комп'ютері. Але запускати так, щоб кожна з них працювала окремо і не заважала іншій. Навіть якщо навігаційна система, яка зазвичай працює на Android раптово зависне і перезавантажиться, це жодним чином не вплине на панель приладів, що працює на Linux.

Smart Home

Місія цього проєкту — створити для людей комфортний та безпечний простір для життя.
У будинках люди часто встановлюють систему безпеки, датчики відкриття дверей та вікон, затоплення/чистоти повітря тощо, створені різними виробниками. Раніше доводилось використовувати велику кількість програмного забезпечення, щоб поєднати ці прилади від різних виробників.

У GlobalLogic розробили систему, яка об’єднала керування всіма приладами та автоматизувала роботу багатьох функцій через хмарні сервіси. Для взаємодії додали Amazon Alexa. Крім цього, за допомогою додатку можна слідкувати за всіма приладами розумного будинку віддалено.

Оскільки сloud-система залежить від справності електромережі, у компанії розробили локальний сервер, на якому вся система може запуститись та працювати автономно від хмари.

P1450563
P1450621

Автономні машини

Один з напрямків GlobalLogic – машинне навчання та штучний інтелект. Таким чином у компанії планують підняти експертизу в галузі автономних машин та залучити серйозних клієнтів.

Моделька хоч і виглядає іграшковою, але вона має всі компоненти справжньої автономної машини. Побудована вона на нейронних мережах з використанням штучного інтелекту. На даху авто встановлений лідар, який крутиться та в режимі реального часу будує карту навколишнього середовища. Вбудована камера бачить не лише перешкоди, але й розмітку та дорожні знаки. Завдяки цьому машина може самостійно пересуватися в просторі без допомоги водія.

Турбота про довкілля

Ще один проєкт, який нещодавно створили львівські інженери компанії - EcoHike. Це внутрішня ініціатива спеціалістів компанії та добровільний вклад в покращення довкілля і життя людей в Україні.

Це безкоштовний додаток для iOS та Android, який об'єднує небайдужих до чистоти довкілля людей. Якщо ти побачив/ла стихійне звалище та не можеш самостійно його прибрати, можна відмітити точку на мапі EcoHike, аби інші користувачі прийшли на допомогу. Також з EcoHike можна знаходити і прибирати відмічені іншими активістами місця, наприклад, під час походу в гори.

Команді розробників GlobalLogic знадобився майже рік, щоб втілити продукт. Наразі EcoHike активно використовують по всій Україні як поодинокі активісти, так і туристичні клуби та природоохоронні організації.

Інноваційні проєкти та широкі простори на GlobalLogic – чий офіс кращий

Що говорять про компанію

Інноваційні проєкти та широкі простори на GlobalLogic – чий офіс кращий

Тарас Палій, Senior Project Manager

“Я співпрацюю з GlobalLogic вже 8 років. Прийшов сюди на стажування, як студент без досвіду. Зараз я Senior PM.

Найбільше у компанії мені подобається те, що тут активно займаються рішеннями для вбудованих систем (embedded). Проєкти щоразу різні, я не можу згадати, щоб якийсь із них повторювався чи було щось таке, що я вже робив.

Зараз я займаюся проєктом, пов’язаним з ліфтами. Це дуже специфічна галузь та цікавий досвід. Ми робимо налаштування ліфтів, їхню діагностику та тестимо експлуатацію. Це досить складний домен, більшості людей складно зрозуміти, чим конкретно ми займаємось. Але це дуже круто, адже є можливість навчитись чомусь новому”.

Інноваційні проєкти та широкі простори на GlobalLogic – чий офіс кращий

Артем Завада, Senior Project Manager

“Я працюю в ІТ з 2011 року. В команді GlobalLogic я вже 5 років. У 2014 році мені зробили цікаву пропозицію та я переїхав до Львова. Компанія допомогла з переїздом — оплатили послуги рієлтора, готель на перший час, надали можливість жити у корпоративній квартирі.

Мій шлях у компанії почався з ролі Middle Android Developer, але згодом на проєкті з’явилась можливість розширити свої знання та взяти більшу відповідальність. Я став Team Lead, почав більше спілкуватись з замовником. Коли проєкт закінчився, клієнт захотів продовжити співпрацю. Таким чином на новий проєкт мене запросили на роль менеджера. У всьому, що стосувалось кар'єрного росту, компанія допомагала.

Найбільше у компанії мені подобаються люди. Я працював у великих компаніях, тому маю можливість порівняти. З цими людьми є про що поговорити, крім роботи. І я бачу, що люди об’єднані ідеєю, вони розвиваються та мають мету. Мені подобається, коли у людей горять очі”.

Інноваційні проєкти та широкі простори на GlobalLogic – чий офіс кращий

Ігор Семочко, Product Manager

“Я працюю в ІТ майже 20 років, з яких близько 10 років співпрацюю з GlobalLogic.
У дитинстві мріяв стати кардіохірургом. Втім, у 90-х, коли потрібно було вибирати ЗВО, вступити у медичний я не мав можливості. Так, згодом, за фахом я став електрофізиком.

У GlobalLogic я займаюся медичними проєктами. Тому можна сказати, що моя дитяча мрія частково збулась. Крім цього, в компанії є багато проєктів, пов’язаних з Embedded. А мені подобається мати справу із "реальним світом", речами, до яких ти можеш доторкнутись.

Також мені подобається, що люди дійсно люблять та вболівають за те, що вони роблять. В них горять очі. На таких складних проєктах дуже важко працювати, якщо єдиною мотивацією є лише улюблена технологія або гроші. Подобається і важливо мати справу з пасіонаріями та коли погляди людей збігаються з твоїми власними у справі яку робиш”.

Фото: Гала Козютинская

Зацікавила компанія? Подивись, які є вакансії!

Зараз читають