LVIV.COM

Як зробити свій маркетинг ефективнішим – 11 порад Андрія Фединишина, маркетолога Lviv.com

Ділися або не палися

Як зробити свій маркетинг ефективнішим - 11 порад Андрія Фединишина, маркетолога Lviv.com

Платформа для обміну знаннями Diprella запустила безкоштовний курс з контент-маркетингу для власників бізнесу та маркетологів. У ньому Андрій Фединишин (Lviv.com та Storytell.ink) розповідає про те, як налагодити ефективні комунікації та створювати таку рекламу, за яку аудиторія буде вам вдячна. Цікаво? Ось 11 коротких тез.


Матеріал підготовлено спільно з Diprella

1) Створюйте рекламу, яка буде цінною для людей. Краще напишіть, як людині вирішити її проблему, а не рекламуйте себе “в лоб”.

2) Маркетинг - це не про флаєри та білборди. Маркетинг - це мистецтво провести людину по стадіях "знаю-хочу-купую" за допомогою контенту.

3) Слухайте людей - ніколи не вдягайте навушники там, де можуть бути ваші потенційні клієнти. Читайте коментарі під постами не лише конкурентів, але й суміжних брендів.

4) Хороший маркетолог - завжди трішки шизофренік, адже вміє дивитись на світ очима персони зі своєї цільової аудиторії. Прекрасний маркетолог - як Біллі Мілліган з його 24-ма альтер-его.

5) Спілкуйтесь з людьми - завжди намагайтесь отримати відгук від своїх клієнтів або партнерів. Ставте відкриті питання, типу “що можна було б покращити”, “які помилки ви бачите”. Уникайте запитань, на які можна дати відповідь одним словом: “так” або “ні”.

6) Вивчайте психологію поведінки людей - почитайте роботи гуру поведінкової економіки Деніела Канемана та Дена Аріелі.

7) Креатив - це не про настрій і додаткові речовини. Це важка та дуже цікава робота, яку легше виконувати, маючи правильний майндсет.

8) Дружіть з цифрами й навчіться їх читати не гірше за букви. Сучасні системи аналітики можуть розказати вам безліч цікавого про вашу аудиторію та її поведінку.

9) Навчіться рахувати вірні метрики - це значно спрощує життя й допомагає відстежувати якість інвестицій.

10) Не бійтесь лажати - помилки можуть розказати вам більше, ніж успішний кейс.

11) Довірте роботу профі або консультуйтесь з ними. Інколи 10 хвилин розмови з людиною, яка "шарить", економлять море часу та грошей.

Пройти курс

Про Diprella

Як зробити свій маркетинг ефективнішим - 11 порад Андрія Фединишина, маркетолога Lviv.comDiprella - це платформа для створення онлайн-курсів. Завдяки своєму функціоналу та широким можливостям, вона дозволяє кожному стати лектором або студентом, розвинути свою команду чи цілу компанію, організувати продуктивне внутрішнє корпоративне навчання. Реєстрація на платформі проста та безкоштовна.

Зараз читають