LVIV.COM

Як воскреснути після похмілля: кілька дієвих рецептів 🥳

Як воскреснути після похмілля: кілька дієвих рецептів 🥳

Вчора була гучна п’янка, сьогодні треба йти на роботу, а ти ледве можеш встати з ліжка? Тоді збережи собі кілька рецептів, які допоможуть воскреснути навіть після найбільшої туси. 


Перша допомога

Як воскреснути після похмілля: кілька дієвих рецептів 🥳

Похмілля – це отруєння організму продуктами розпаду етанолу. Остаточно вивести його з організму може лише час, однак є декілька способів полегшити симптоми.

 • Випий! 

Води, а не те що вчора. Існує міф, що сто грам на “похміл” допоможе позбутися симптомів. Однак, так ти ще більше отруїш організм, якому і без того не солодко після свята.

Етанол має сечогінну дію і позбавляє організм вологи. Кілька чашок чаю або чистої води покращать ситуацію. Однак пам’ятай – треба пити маленькими ковтками, розтягнувши прийом на одну-дві години. Інакше уся рідина ризикує повернутись назад.

 • Поспи

Зазвичай, симптоми похмілля зникають за 24 години. Це просто потрібно пережити. Якщо маєш можливість – сон допоможе.

 • Прогуляйся

Якщо не має можливості поспати – рухайся. Краще на вулиці, але можна і просто по дому. Рухи допоможуть відволіктися, а свіже повітря пришвидшить виведення токсинів.

 • Випий сорбенти

Найкраще їх пити до прийому алкоголю, однак навіть після свята старе-добре вугілля може стати в нагоді.

 • Поїж солоного

Знаєш те відчуття, коли після алкоголю зранку хочеться з’їсти чогось солоного? Таким чином організм повідомляє про необхідність заповнити втрату електролітів: калію, магнію, натрію і фосфору.

В нагоді стануть випробувані століттями народні методи – розсіл, квас, квашені огірки. Якщо нічого соленого вдома немає, зроби розчин кухонної солі – пів чайної ложки на 100 мл води.

Як привести в порядок зовнішність

Як воскреснути після похмілля: кілька дієвих рецептів 🥳

Із самопочуттям розібрались. Настав час підійти до дзеркала, злякатись та подумати, як приховати наслідки вчорашньої туси.

 • Прийми холодний душ

20 хвилин контрастного душу здатні творити дива. Прохолодна вода змиє токсини, які виходять з потом і самопочуття покращиться.

 • Зроби маску

Потрібно видалити мертві клітини епітелію та посилити кровообіг. Якщо вдома немає косметичних засобів, зроби маску самостійно: залий вівсянку гарячим молоком, додай трішки меду та нанеси на обличчя на 20 хвилин.

 • Зроби чайний компрес 

Це допоможе приховати синці під очима та зробити погляд трохи свіжішим.

Що робити з запахом

Як воскреснути після похмілля: кілька дієвих рецептів 🥳

Запах алкоголю не так просто вивести з організму, навіть якщо почистити зуби кілька разів.

 • З’їж білковий сніданок

М’ясо, яйця, сир. Білкова їжа допоможе печінці впоратися з залишками етанолу.

 • Додай гострих прянощів

Це трохи пришвидшить обмін речовин, а отже – швидкість виведення алкоголю з організму.

 • Пий багато води

І хоча ця порада вже була вище, велика кількість рідини матиме хороший сечогінний ефект. Разом з тим вимиватимуться і залишки етанолу.

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають