LVIV.COM

Як правильно спакувати валізу та наплічник – лайфхаки

Як правильно спакувати валізу та наплічник - лайфхаки

Чим тепліше надворі, тим більше хочеться кудись поїхати. Ну бо шариш, що скоро початок канікул, відпустки або просто довгих вихідних. І коли всередині вже є отой “валізний настрій” – час починати пакуватись! ТвійБро допоможе зробити все правильно.


Звісно, не хочеться тягати з собою купу речей – бо це важко, незручно і взагалі дратує. Та коли пакуєшся, то все здається таким потрібним! І ввесь той “супер необхідний” мотлох ніяк не хоче адекватно влазити в сумку. Тримай гайд, як взяти з собою тільки потрібні речі і без стресу все запакувати.

Як правильно спакувати валізу та наплічник - лайфхаки

Загальні поради:

 1. Витягни з шафи ті речі, які хочеш взяти. Склади їх на ліжку\підлозі\столі. Подивись на ту горі і сховай до шафи половину. Гардероб у відпустку комплектуй з розрахунку 1 комплект одягу на 1-2 дні. Постарайся, щоб всі речі між собою добре компонувались – не бери футболку, яка підходить тільки до одних штанів. І передбачливість – це добре, та не треба тягнути з собою светр, який тобі бабця зв’язала з шерсті мамонта, якщо їдеш на тиждень у Єгипет.
 2. Із взуттям те саме: 1-2 пар + ті, в котрих їдеш, більш ніж досить. Ти не стоніжка, не ускладнюй собі відпочинок муками вибору капців.
 3. Рушник – штука важлива, та капець яка об’ємна. Тому поцікався заздалегідь, чи там, де ти зупинишся, його не видають. Те саме і з феном, тапочками і навіть такими дрібницями, як мило, шампунь і тому подібне. Менше речей – менше траблів.

Додатки, які допоможуть нічого не забути

 • Packing Pro – допоможе взяти все, що необхідно в подорожі, починаючи від паспортів та квитків і закінчуючи сонцезахисним кремом. Додаток має набір списків та шаблонів, які легко заповнювати, і так само легко з ними потім звірятися, у тому числі і за допомогою фоток;
 • Check and Pack – порадник, який підкаже, що слід взяти з собою. З його допомогою зможеш зібрати валізу. Програма створить для тебе індивідуальний список речей. Так ти будеш впевнений, що нічого не забув. Тобі потрібно розповісти додатку про пункт призначення, тип подорожі, транспорт та інші важливі деталі, наприклад, про те, що ти подорожуєш з дитиною. Додаток також нагадає про ті речі, які потрібно зробити перед поїздкою.

Як правильно скласти валізу

 1. На дно кладеш всі тверді предмети: книги, капці (сортуєш по одному в окремий пакет – так займуть менше місця і не деформуються). Туди ж клади важкі предмети і добре подумай, чи справді вони тобі потрібні.
 2. Забудь про рівненькі стосики футболок і шортів – всі речі краще скрутити тугими валиками. Ще гарний варіант – скористатись вакуумними пакетами, вони справді суттєво економлять місце. Та май на увазі: перед дорогою додому тобі теж треба буде чимось викачати повітря.
 3. Максимально щільно розклади валики одягу поверх взуття і важких, твердих предметів. Прогалини заповни скрученими шкарпетками, білизною та іншими дрібними предметами.
 4. Засоби гігієни не складай в один пакет – порозсовуй їх поміж речами. Все, що може розлитись чи розсипатись – перед пакуванням загорни їх в герметичні пакети або замотай харчовою плівкою. Всі засобі гігієни складай поверх інших речей.
 5. Залиш місце на сувеніри – навіть якщо не плануєш їх купувати, раптом на пляжі побачиш ну надто гарні мушлі))

Як правильно скласти туристичний наплічник

Якщо тобі більше подобаються мандри з наплічником, то тримай кілька порад, як краще вмістити все, що треба, туди:

 1. Береш каремат – згорни його в рюкзаку широкої трубою. Так наплічник краще триматиме форму і не дасть речам намокнути. Та це не дасть відкрити нижній замок рюкзака. Також можеш примотати каремат зовні – це зручно, коли дорогою треба на чомусь недовго відпочити.
 2. Важкі речі і спорядження (намет, провіант і т. д.) розмісти максимально близько до зони попереку і спини. На саме дно закинь спальник і частина запасного одягу. Змінний одяг, взуття і засоби особистої гігієни краще розмісти в середній, важкодоступній частині рюкзака, оскільки ці речі займають досить багато місця, але безпосередньо під час переходу непотрібні. Одяг та спорягу, яка може знадобитись в дорозі (флісова толстовка, вітрівка), потрібно упаковувати ближче до нижнього клапана рюкзака.Під верхній клапан наплічника поскладай посуд, пальник, казанок і продукти, які плануєш використовувати протягом дня. Аптечку, ліхтарик, похідний ніж сонцезахисні окуляри та інші дрібні речі, якими часто користуєшся, порозсовуй по зовнішніх кишенях.Пам’ятай, що важкі і гострі металеві предмети (консерви, примус, пилка, сокира і т. д.) не можна ставити на дно рюкзака, бо вони можуть його пошкодити.
 3. Щоб підвищити ергономічність рюкзака, а також зменшити дію вітру і вологи, постарайся розміщувати всі речі в середині рюкзака максимально щільно і якнайменше залишати речей прикріпленими на ремінцях зовні.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають