LVIV.COM

Як набрати вагу під час свят – 5 трешових порад

Як набрати вагу під час свят - 5 трешових порад

Після свят всі закликають скидати вагу і зовсім не думають про тих, хто хоче набрати. Набридло! Ми за бодіпозитив, тому не будь як всі і набирай масу. Зима прийшла. 


Святкуй Новий рік тижнями

Пам’ятаєш, як мама в дитинстві забороняла їсти, бо “то на свята”? Тепер тебе ніхто не обмежуватиме! Влаштовуй новорічний стіл щодня тиждень до та після свята. За всі роки страждань.

Підготуй організм до алкоголю

Головна ніч в році ніколи не обходиться хоча б без шампанського. Алкоголь калорійний, тому аби організм не встиг спалити цінну енергію, почни готуватись заздалегідь. І не забудь про поправини – як мінімум тиждень після Новорічної ночі.

Пообіцяй сісти на дієту після свят

Нічого так не допоможе набрати вагу, як чергова обіцянка її скинути. Кажуть, такий підхід налаштовує на відсутність будь-яких заборон.

Менше рухайся

Друзі кличуть танцювати чи піти прогулятися в центр? Забудь! Зайві рухи спалюють калорії, а нам цього зовсім не потрібно. Краще посидь на дивані і з’їж кілька порцій олів’є.

Контролюй порції

Чим менша тарілка, тим більше на ній їжі. Так, принаймні, видається. Не обманюй себе, в світі і без того багато брехні. Краще обери найбільшу тарілку в домі та насолоджуйся традиційними святковими стравами.

І пам’ятай, з точки зору еволюції – чим більше запасів, тим більший шанс вижити зимою. Смачного!

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають