LVIV.COM

Для чого бізнесу автоматизація процесів і що таке 1С?

Ділися або не палися

Для чого бізнесу автоматизація процесів і що таке 1С?
Твій Бро

І навіть зараз, у 2019-му, не всі бізнесмени ще відійшли від Excel, а деякі навіть ноут вмикати не хочуть краще записувати вручну, на листках. Що таке 1С і як вона допомагає вести бізнес в українських реаліях розбиралися з компанією ITON.


Партнерська публікація

Що таке 1С?

це потужний інструмент, який дозволяє автоматизувати та зробити прозорими бізнес-процеси, бухгалтерію, управлінські звіти, зарплати і все, з чим мають справу керівники. Вона швидко розробляється, легко масштабується, відносно недорога й найкраще підходить для бізнесу в пострадянських країнах, де потрібно вміти оперативно реагувати — як на внутрішні зміни в компанії так і на рівні законодавства. 

З її допомогою можна за хвилини робити ті завдання, які людина виконувала би вручну годинами (ймовірно, допускаючи помилки). Звісно, це не замінить людей повністю, проте може зробити їх трохи щасливішими, а бізнес — прибутковим.

IMG_0581

З чого починати?

Часом керівники не знають з чого почати — за роки ведення бізнесу у них назбиралось стільки хаосу, що, здавалось би, перш ніж когось туди впускати — краще спочатку самому розгребти. Проте, з таким підходом можна лише заплутатись в процесах ще більше — працівники будуть перевтомлюватися, куди течуть гроші стане відстежувати все важче й важче, а згодом з неочікуваних місць почнуть вилазити все більш серйозні ризики. 

Варто звернутися до спеціалістів, в команді яких є бізнес-аналітики. Вони займуться вивченням механізмів побудови бізнесу, складуть зріз основних моментів та спланують поетапний план для автоматизації процесів.

На що звертати увагу при виборі компанії?

Насамперед, чи вас почули. Якщо ваші болі зрозуміли й знайшли шляхи вирішення — скоріш за все, вам пощастило натрапили на хороших спеціалістів. Для кожного бізнесу потрібно знаходити свій підхід та рішення. Звертайте увагу на рекомендації, які вам дають і, що не менш важливо, — на дедлайни. Кожен етап повинен бути чітко узгоджений з вами й компанія повинна дати прогноз щодо термінів виконання (й штрафних санкцій у разі затримки — як з боку виконавця, так і з боку замовника).

IMG_9541

Дорого?

Впровадження 1С — процес, що складається з кількох етапів. Розставивши пріоритети, компанія повинна дати вам можливість оплачувати кожен з них окремо. Вже після першого етапу ви мали б відчути позитивні зміни, й аж тоді переходити до наступного. Загалом, 1С значно дешевша, ніж закордонні аналоги. 

Додаткові можливості

1С також можна синхронізувати й з іншими системами, а також створювати кастомних Telegram- чи Viber-ботів, щоб можна було керувати звітами одним тапом й не прив’язуватись до робочого місця. 

Загалом, 1С спрощує рутинну роботу, пришвидшує ухвалення управлінських рішень, і робить життя працівників (і тим більше — управлінців) трохи спокійнішим. 

ITON - команда сертифікованих фахівців з досвідом автоматизації бізнес процесів всіх напрямків та діяльностей понад 7 років.

Якщо маєш запитання — готові допомогти!

iton.com.ua

ITON y Facebook

 

Зараз читають