LVIV.COM

Чому важливий нетворкінг та як його правильно будувати – 7 книг

Чому важливий нетворкінг та як його правильно будувати - 7 книг

Що з більшою кількістю людей ти знайомишся, то більші твої шанси знайти хороших клієнтів, партнерів, роботодавців або працівників. Ось чому важливо вміти налагоджувати зв’язки. Разом із менеджерами компанії LinkUp Studio зібрали 7 книг із порадами, які допоможуть з нетворкінгом.


Партнерська публікація

“Ніколи не їжте наодинці”, К. Феррацці

Бестселлер 2005 року за версією The New York Times. Книга вчить ставитися до знайомств як до соціального капіталу, який поліпшить життя та будувати відверті стосунки, не боячись дати більше, ніж можеш отримати.

“Нетворкінг для інтровертів”, Д. Зак

У цій книзі авторка врахувала особливості характеру інтровертів та розробила правила, завдяки яким навіть найбільший інтроверт навчиться бути потужним комунікатором та нетворкером.

“Ваша группа підтримки”, К. Феррацці

Якщо ти мрієш створити власний бізнес, стати професійнішим/ою в своїй області, подолати шкідливі звички чи просто змінити світ на краще – ця книга підкаже, як зібрати групу однодумців та знайти наставників на все життя.

“Зв’язки вирішують все!”, Д. Різак

Ця книга розповідає про людські зв’язки та взаємовідносини, про те, чому кращий діловий контакт – це особистий контакт, про те, як випадкове знайомство може змінити бізнес і кар’єру та про те, чому візитка важливіша за гроші.

“Як говорити з ким завгодно і про що завгодно”, Л. Лаунде

Книга познайомить з прийомами ефективного спілкування з арсеналу успішних людей, щоб отримати те, що ти хочеш. Прочитавши її, ти зможеш впевненіше почуватись у будь-яких ситуаціях: на ділових зустрічах, в гостях, на прийомах і вечірках тощо.

“Кар’єра для інтровертів. Як завоювати авторитет і отримати заслужене підвищення”, Ненсі Енковіц

У цій книзі авторка пропонує конкретні вправи, щоб визначити, які методи персонального просування підійдуть саме тобі. Тут ти знайдеш конкретні поради, інструменти для використання власних сильних сторін та зрозумієш, як скласти план, намітити цілі і діяти, щоб вдало просуватись у кар’єрі.

“Як розмовляти з ким завгодно”, М. Роудз

Ця книга допоможе розібратись, що заважає тобі вільно спілкуватися в самих різних ситуаціях. У ній авторка пояснює, як змусити голос працювати на себе та як впоратися з підводними каменями при розмові віч-на-віч. Ти зможеш змінити своє ставлення до спілкування та сприйматимеш його, як приємний процес, здатний змінити життя на краще.

Більше корисних порад та кейсів шукай у фейсбуці LinkUp Studio

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають