LVIV.COM

Чому маркетинг – слон і як просувати книжку за допомогою чат-бота – подкаст з Олексієм Філановським (“Головна маркетингова книга”, ex CMO Фокстрот, Prom.ua)

Чому маркетинг - слон і як просувати книжку за допомогою чат-бота - подкаст з Олексієм Філановським (Головна маркетингова книга, ex CMO Фокстрот, Prom.ua)

Олексій Філановський – працює маркетологом на топ позиціях ось уже 18 років. Керував маркетингом таких компаній, як Фокстрот, Prom.ua, а також провідних FMCG компаній країни. Під його керівництвом були створені такі бренди, як “Сніжна панда”, “Коза Ностра”, “Прайм”, “Природне джерело”, “Bigl.ua”. Є залученим викладачем Kyiv-Mohyla Business School. Нещодавно Олексій написав  “Головну маркетингову книгу”. Ремарка від ведучого подкасту Андрія Фединишина – це, мабуть, найкращий посібник з локального маркетингу від практика. практикам і якщо її б прочитали хоча б 20-30% людей з галузі, маркетинг в цій країні б перевернувся з ніг на голову. Є приємний сюрприз цю книгу ми розіграємо серед слухачів, умови слухайте в подкасті.


Подкаст створено у партнерстві

з Києво-Могилянською Бізнес Школою

Чому маркетинг - слон і як просувати книжку за допомогою чат-бота - подкаст з Олексієм Філановським ("Головна маркетингова книга", ex CMO Фокстрот, Prom.ua)

У цьому подкасті ти дізнаєшся:

Сьогодні 22 вересня о 15:00 Олексій у рамках Свобода.Творчіть.Розвиток. матиме майстер-клас на тему “Творчіть чи наука? Як збудувати бренд?” відвідати його можна буде за адресою проспект Свободи, 27 на 4 поверсі. Вхід вільний.

Фединишин Андрій LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають