LVIV.COM

Без котиків: як бізнесу спілкуватися на своїй сторінці так, щоб не нервувати

Без котиків: як бізнесу спілкуватися на своїй сторінці так, щоб не нервувати

Бізнес готовий. Залишилось створити сторінку у фб, інсті, телеграмі й не забувати вітати всіх з Великоднем, час від часу постити милих котиків й показувати, яка у нас дружня команда і як нам усім тут весело працюється. Ноуп. Давай нормально.


Створено разом з маркетинговою агенцією Storytell.ink

Не під настрій, а відповідно до стратегії

Сьогодні я такий ішов, побачив блакитне небо і до мене в голову прийшла геніальна ідея: запощу на свою сторінку магазину сноубордів історію про те, коли вперше виготовили блакитний сноуборд. Наступні два тижні в мене настрою не буде, може хіба десь аж потім вздумається написати про найбільші травми від падіння на борді та як їх уникнути, коли я гепнусь сходами й при падінні отримаю раптовий прилив натхнення. Але так не канає. Якщо хочеш, щоб твоя аудиторія про тебе дізналася, потрібно скласти чітку стратегію. У ній ти прописуєш рубрики, які можуть бути цікавими саме їм та контент-план, відповідно до якого будеш постити.

 

Без котиків: як бізнесу спілкуватися на своїй сторінці так, щоб не нервувати

 

Не для всіх і про все, а для тих, кому треба – релевантне

Я крутий і хочу, щоб мою сторінку залайкав кожен, хто сьогодні пройде попри мій офіс. Хай знають, з ким вони мають справу. Окей, але для чого? Визнач, хто твоя цільова аудиторія, опиши її у вигляді персон, дізнайся, що їй цікаво і як саме ти можеш їй допомогти. А тепер таргетуйся. 5 лайків твоєї ЦА цінніші, ніж 5 000 за її межами.

Не хвалитися, а ділитися

Ти крутий, це ми вже зрозуміли. Погані новини: всім байдуже. Ти можеш зацікавити когось не констатацією факту своєї крутості, а знаннями, тим самим заодно і показавши свою експертизу. І пам’ятай: не in your face, а мудро й помірковано.

 

Без котиків: як бізнесу спілкуватися на своїй сторінці так, щоб не нервувати

 

Не прибріхувати, а відкриватися

Ніхто з нас не ідеальний, а навіть коли хтось прикидається, ми всі відразу відчуваємо. Не намагайся приховати свої слабкі сторони брехнею, краще покажи сильні, але правдою.

Не абищо, а щоб хотілося пошерити

Ти ж цінуєш свій час? Цінуй час своїх читачів. Ці люди можуть бути твоїми потенційними працівниками чи клієнтами. Скористайся моментом, щоб донести до них якусь цінність. Нехай це будуть корисні знання, емоції й інсайти, які вони б не почерпнули без твоєї допомоги.

Не як всі, а як ти

Вся стрічка завалена привітаннями з Різдвом Христовим? Давай, приєднуйся, це ж таке важливе свято для більшості людей навколо! Ага, тільки ти – айті-компанія, а не служба інформування народження нового спасителя. Якщо щиро хочеться привітати близьких і рідних, для яких це свято важливе – привітай особисто. На сторінці свого бізнесу ж акцентуй на унікальності свого контенту. Більше того, тобі для цього треба вивчити не лише свою аудиторію та її потреби, а й самого себе, як бренд. Тобі потрібна власна персона, твій tone of voice, аби те, що ти пишеш, було більш схожим на комунікацію.

 

Без котиків: як бізнесу спілкуватися на своїй сторінці так, щоб не нервувати

 

Якщо бажаєш змінити комунікації свого бізнесу – пиши Андрію з Storytell.ink в Telegram чи Messenger. Там зможете поговорити, скільки то вартує і як усе працює.

P.S. Компанія завжди у пошуку талановитих писак і, як бачиш, нам би здався дизайнер. Якщо цікаво – пиши сюди.

 

 

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають