LVIV.COM

7 цікавих та фанових Youtube-блогів, щоб прокачати твою англійську до 80 lvl

7 цікавих та фанових Youtube-блогів, щоб прокачати твою англійську до 80 lvl

Зараз без англійської — нікуди. Хочеш отримати круту роботу — вчи слова, колупай граматику, роби домашку. А щоб урізноманітнити процес навчання веселощами — го на Ютуб. Аби тобі не довелося там блукати серед купи контенту, ми поспілкувалися з викладачкою англійської мови компанії LinkUp Studio Юлією Веремчук. Вона відібрала для тебе найцікавіші Youtube-блоги, залипаючи в які ти навчишся говорити з акцентом як в героїв “Гри престолів”, вільно жартувати та вживати такі слова, щоб всі розуміли, що ти — людина з непересічним інтелектом.


Партнерська публікація

📽 Learn English with Papa Teach Me

Надзвичайно інформативні, веселі та насичені британським колоритом уроки з англомовним вчителем, що зовнішньо нагадує Джейсона Стетхема. Ти дізнаєшся, які найтиповіші помилки робиш у спілкуванні англійською, зможеш вивчити безліч сталих виразів, взятих з реального життя, покращити свою вимову, дізнаєшся про особливості різних британських акцентів та навіть спробуєш імітувати вимову своїх улюблених героїв серіалу “Гра престолів”. Весь матеріал подається у доступній формі, з цікавими прикладами, малюнками, та навіть іноді з елементами театралізованого шоу. Ну і куди ж без гумору?

📽 Learn English with Misterduncan

Це канал, що існує вже понад 10 років. Британський вчитель з дуже чіткою вимовою навчить тебе всім хитрощам спілкування англійською. Відео містить субтитри, що робить процес навчання доступним для тих, хто поки що важко сприймає мовлення на слух. Влучні приклади, цікава атмосфера та, звісно, багато гумору!

📽 Simple English videos

Це відео від двох мегапозитивних викладачів: американця та британки. Вони навчать тебе спілкуватися англійською у щоденних життєвих ситуаціях та навіть влаштують тести, щоб визначити наскільки добре ти володієш англійською. Ти навчишся відчувати різницю між британською та американською вимовою та використовувати у розмовах багато сталих виразів.

📽 Business English Videos for ESL

Цей канал підійде тим, хто хоче прокачати бізнес-англійську. У всіх відео підіймаються ділові теми, а для полегшення процесу можна увімкнути субтитри.

📽 BBC Learn English

Компанія BBC створила цілий комплекс відеоуроків з англійської мови. Тут ви можете знайти діалоги з реального життя, тематичні інтерв’ю і навіть анімаційні ролики.

📽 Real English With Real Teachers

Гаррі та Чарлі – професійні вчителі англійської, які ведуть свій блог вже два роки. Вони вчать підписників робити все як «native speakers»: замовляти їжу, ходити до перукарні, спілкуватися на побаченні, влаштовуватися на роботу тощо. Хлопці часто подорожують та виходять на вулиці міста, влаштовуючи публічні інтерв’ю з перехожими.

📽 mmmEnglish!

Авторка блогу Емма вчить впевнено користуватись англійської у житті. На каналі вона детально зупиняється на найпоширеніших помилках, а також радить корисні сайти, додатки та аудіокниги, які знадобляться всім, хто прокачує свою англійську. Окрім субтитрів, під кожним відео є його транскрипт, доступний на персональному сайті Емми.

Якщо тебе цікавить робота у ІТ, хочеться більше крутих порад з англійської, тайм-менеджменту та прокачуванню своїх скілів – підписуйся на Facebook LinkUp Studio.

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають