LVIV.COM

7 науково-фантастичних серіалів, які варто переглянути

7 науково-фантастичних серіалів, які варто переглянути

Колонізація Марсу, паралельні світи, космічні подорожі, штучний інтелект – пропоную тобі підбірку небанальних серіалів у жанрі наукової фантастики.


1. Марс

Телевізійний серіал в жанрі документальної драми, виробництва американського телеканалу National Geographic, заснований на книзі Стівена Петранека «Як ми будемо жити на Марсі». У 2033 році на Марс вирушає перша пілотована експедиція корабля «Дедал» в складі шести осіб. Їхня мета – створити перше людське поселення на Марсі, подолавши всі випробування й небезпеки, що приготувала для них червона планета. В ефірі з 2017 року, два сезони, рейтинг IMDB – 7,5.

2. Двійник (Counterpart)

Триллер, наукова фантастика. Тридцять років поспіль Говард працює пересічним службовцем в похмурій будівлі підвідомчій ООН у Берліні. Ніщо не віщує біди, поки одного ранку замість нього на роботу приходить двійник з паралельної реальності. З’ясувалося, що під час холодної війни світ розділився надвоє не тільки в політичному сенсі, а й у космологічному, а контора, в якій працює головний герой, – щось на зразок митниці. На екрані з 2017 року, два сезони, рейтинг IMDB – 8,1.

3. Розповідь служниці

У жорстокій реальності «Розповіді служниці» у людства проблеми з дітонародженням. Далеко не всі жінки здатні дати потомство, тому новий уряд вилучає з товариства фертильних громадянок і розподіляє між сім’ями високопоставлених чинів як рабинь. У маленькому, дуже обмеженому пеклі їм належить провести все життя.

3. Світлячок

Події розгортаються в далекому майбутньому, в якому люди переселилися в нову зоряну систему. За сюжетом, в майбутньому дві супердержави (США і Китай) об’єдналися в єдиний федеративний уряд під назвою «Альянс». В результаті західна й далекосхідна культури злились разом. Незважаючи на плин часу, деякі речі не змінюються: людей більше, технології кращі, але політичні, моральні та етичні проблеми залишаються такими ж.

4. Чорне дзеркало

Британський науково-фантастичний телесеріал-антологія, створений журналістом Чарлі Брукером. Серіал має похмуру атмосферу та в сатиричній формі демонструє сучасне суспільство й антиутопічні наслідки розвитку технологій. Рейтинг IMDB – 8,8.

5. Westword

Події серіалу відбуваються у футуристичному парку атракціонів «Край „Дикий Захід“», де в ролі жителів Дикого Заходу діють людиноподібні роботи. Парк існує, щоб справжні люди могли в ньому за гроші розважатися — від пошуків пригод до вбивств і розпусти. Роботи не можуть зашкодити людині та не знають, що вони не справжні люди, поки перебувають в ролі. В кінці кожного дня їхня пам’ять стирається, проте все частіше вони пригадують минуле і в системі відбувається збій.

6. Восьме чуття

Творіння сестер Вачовскі, «Восьме чуття», розповідає про вісьмох незнайомців з різних культур, з різних частин світу, які раптово виявляють психічний та емоційний зв’язок один з одним — еволюційний стрибок технологічного походження. Джонас, таємничий і могутній чоловік, намагається зібрати всіх їх разом. У той же час  Містер Уісперс і його організація намагається вистежити і знищити головних героїв. Кожна серія присвячена одному персонажу та його історії.

7. Простір

Дія відбувається через 200 років від наших днів, коли частина Сонячної системи колонізована, а за вплив над поясом астероїдів борються Земля і Марс. Історія починається з незначного, на перший погляд, прикордонного інциденту. Екшн, інтриги, боротьба за свободу – фантастичне оточення, як це часто буває в по-справжньому хороших фільмах, тут використовується в якості контрастного фону. Виходить з 2015 року, чотири сезони, рейтинг IMDB – 8,4.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають