LVIV.COM

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

З року в рік ти обіцяєш собі почати нове життя, але якось не складається? Тримай список книг, які надихнуть тебе стати кращим/ою.


1. М. Дж. Райан. “Цього року я …”

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

Хочеш змінити звички, почати виконувати дані собі обіцянки чи зробити те, про що мрієш? Ця книга розповість, як перестати будувати повітряні замки та відкладати справи на потім. Вона буде корисна всім, хто хоче змінити своє життя на краще.

2. Кейт Ферацці. Ніколи не їжте наодинці

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

Кейт Ферацці – гуру нетворкінгу. Він власним прикладом довів, що син емігранта-сталевара та прибиральниці може за руку вітатися з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. І все це – завдяки зв’язкам. Його книга «Ніколи не їжте наодинці» вже встигла стати класикою з мистецтва заводити корисні знайомства та будувати відносини. Вона навчить ставитися до них як до соціального капіталу. Ти дізнаєшся, як стати помітним у будь-якому товаристві й цікавим для будь-якої людини та як одним телефонним дзвінком чи вчасно врученою візитівкою змінити своє життя.

3. Брайан Трейсі. Зроби це зараз

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

Ця книга – про 21 метод підвищення особистої ефективності. Успішні люди не намагаються зробити все й відразу, вони вміють концентруватися на найважливішому. Книга навчить бути ефективним та використовувати свій час з максимальною користю. Автор розповідає, як вирішувати складні завдання, виходити із зони комфорту та контролювати свій час та життя.

4. Нейл Фьоре. Легкий спосіб почати нове життя

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

У своїй книзі професійний психолог Нейл Фіоре пояснює, що шкідливі звички і негативні стереотипи виникають, коли наш мозок намагається впоратися зі стресом. Фіоре пропонує просту, але ефективну програму, за допомогою якої можна навчитися контролювати деструктивні реакції та усвідомлено керувати своїм життям, використовуючи для цього своє сильне “я”. Ти зможеш розкрити свій справжній потенціал, зосередитися на досягненні вищих цілей і жити повним життям, перемігши стрес, занепокоєння про майбутнє та самокритичний внутрішній голос.

5. Тімоті Ферріс. Працюй чотири години на тиждень

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

Ця книга – це збірник із п’ятдесяти практичних порад від дослідників та читачів, які змогли подолати власні стереотипи і створили для себе нове життя. Тут описаний абсолютно інший погляд на роботу, поняття кар’єрного росту і “життя в офісі”. Автор руйнує всі стереотипи про обов’язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а час — реальні гроші. Книжка змушує подивитись на своє життя по-іншому, зажадати змін і нарешті:

  • віддавати роботі мінімум часу, отримуючи максимум результату;
  • у декілька разів збільшити свій дохід;
  • більше подорожувати;
  • керувати власним бізнесом з будь-якої точки світу;
  • відкрити для себе нову філософію життя.

6. Елізабет Ґільберт. Велика Магія

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

Тема творчості та творення сильно сакралізована, тому серед найрізноманітніших авторів виникають суперечки про сенси мистецтва та його “правильність”. У книзі “Велика магія” Елізабет Ґілберт не намагається розповісти про те, як “правильно” творити або успішно продавати свій витвір. Це замітки письменниці, чию роботу вже відзначили, про право на творчість, пошук ідей, самосприйняття та інші питання, якими задається кожен, хто хоч одного разу пробував створити що-небудь унікальне.

7. Роберт Келсі. Код впевненості. Чому розумні люди бувають не впевнені в собі і як це виправити

7 найкращих книг, які надихнуть почати нове життя

Мільйонам людей не вистачає впевненості, щоб повністю розкрити свій потенціал і досягти успіху в кар’єрі та особистому житті. У своїй книзі, заснованої на численних дослідженнях та особистому досвіді, Роберт Келсі розповість, що таке впевненість, як її можна досягти та які міфи і перешкоди змушують нас втрачати віру в себе.

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають