LVIV.COM

5 способів не вмерти від втрати крові цього літа

5 способів не вмерти від втрати крові цього літа

Сідає сонце — з’являються вони. Ти чуєш цей звук здалеку, раптовий біль, хлопок, кілька днів свербіння. О так, тобі це знайомо. Особливо цього літа, коли Львів переповнений хмарами летючих вампірів, які не дають спокою ні на вулиці, ні вдома.


Твій Бро не стоїть в стороні від сучасних соціальних запитів, тому підготував кілька способів боротьби з комарами.

На природі:

Зроби себе неапетитною стравою.

Якщо ти плануєш сидіти на Знесінні у літній вечір більше ніж 10 хвилин, то, як то кажуть, почни зміни з себе. Комарі люблять темний одяг і запах молочної кислоти у твоєму поті, тому перед виходом не забудь освіжитися у душі та перевдягтися у щось світле. Навіть не думай пшикатися тими гидотними солодкими парфумами, бо відлякувати тобі потрібно кровосісь, а не людей.

Plants vs. Vampires

Не завадило б і прийняти всередину, але не те, що ти подумав, а лимонний сік чи страви з часником. Ти — те, що ти їси, а комарі ненавидять запах цих рослин.

Звичайно, для захисту відкритих ділянок тіла можна скористатися магазинними засобами-репелентами, але якщо це не входить у твої плани, замінити їх можна ефірними оліями ароматних рослин: розмарину, базиліку, котячої м’яти, меліси, лаванди, чорнобривців, часнику (тільки будь обережним, оскільки деякі з них можуть подразнювати шкіру). Найбільш ефективною для захисту від дітей дракули є рослина лемонграсу. Її олію можна використовувати на тілі, капати у ванну, а саму травичку вирощувати в горщику, якщо це твій кінк.

Високі технології

На природі можна використовувати фумігатори-спіралі. Принцип їх дії простий: підпалюєш, вони виділяють дим, який блокує дихальні шляхи комарам, і ті відправляються до праотців. Мінусом спіралей є обмежений радіус дії та неефективність при хоч трохи вітряній погоді. Тоді на заміну їм можуть прийти інсектицидні лампи. Але готуйся викинути 400 грн на єдиний пікнік за літо, бо ми знаємо, що ви з друганами не зберетеся знову до наступного липня.

В приміщенні:

Усі методи захисту для приміщення є адаптацією вуличних, тому тут все залежить від твоєї власної терпимості до різких запахів і диму в кімнаті ;)

Розділяй і вбивай

Це мало б бути загальновідомою інформацією, але закриті вікна або москітна сітка на них відсіє 90%  комах. Якщо ж хтось з них все ж примудрився пролізти у твою фортецю, радимо ізолювати приміщення і включити в ньому фумігатор (електричний чи димовий). Май на увазі, що площа, на якій він діє, доволі обмежена, тому тобі може знадобитися кілька, якщо ти щасливий власник кімнати більшої за гуртожитську.

Також можеш дістати ту інсектицидну лампу, яка нарешті відіб’є вкладені у неї гроші.

Запахи, запахи, запахи

Коли Патрік Зюскінд писав свою книгу, він щось знав. Знає і Твій Бро: наповни свою квартиру запахами однієї рослин, перерахованих у 2-му пункті. Аромалампа і кілька крапель ефірної олії творять дива у захисті від кровосісь та приховуванні запаху зіпсованої піци з кухні.

У війні з комарами важливо бути ніндзею: не мати запаху, не попадатися на очі і, якщо доведеться захищатися, вбивати тихо і підло. Дотримуйся цих принципів та збережи кілька літрів крові цього літа.

Bro LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають