LVIV.COM

5 найкращих книжок 2018 року від Білла Гейтса

5 найкращих книжок 2018 року від Білла Гейтса

Щороку в грудні засновник Microsoft розповідає про книги, які його найбільше вразили. Серед прочитаного Гейтсом у 2018-му: мемуари, розслідування та філософія. То що він найбільше рекомендує прочитати?


Тара Вестовер, «Учениця. Зрадити, щоб знайти себе»

5 найкращих книжок 2018 року від Білла Гейтса

«Я думав, що добре вмію займатися самоосвітою, доки не прочитав мемуари Тари Вестовер», – зізнався Гейтс.

Тара не ходила до школи і не відвідувала лікарів до 17 років, тому що її батько був мормоном і вірив у кінець світу. Через це сім’я Вестоверів жила в ізоляції від цивілізованого світу. У своїх мемуарах письменниця розповідає, як жага знань змусила її піти проти сімейних правил і отримати вчений ступінь у Кембриджському університеті. Книга доступна англійською.

Пол Шар «Армія без людей. Автоматизована зброя і майбутнє війни»

5 найкращих книжок 2018 року від Білла Гейтса

На свята більшість людей навряд чи замислюється про автоматизовану зброю. Однак, Гейтс вважає, що від цієї книги важко відірватися. У ній обговорюється досить складна тема використання штучного інтелекту в озброєнні, автор чітко пояснює всі плюси і мінуси автоматизованої зброї. Шар чудово розбирається в питанні – ветеран війни, він допомагав уряду США розробляти закони про використання подібного озброєння. Книга доступна англійською.

Джон Каррейра «Дурна кров»

5 найкращих книжок 2018 року від Білла Гейтса

Журналіст The Wall Street Journal Джон Каррейра опублікував у вигляді книги власне розслідування про зліт і падіння скандального медичного стартапу Theranos.

За словами Гейтса, історія компанії виявилася більш неймовірною, ніж він думав, і від книги було важко відірватися. У книзі є все – хитрі афери, корпоративні інтриги, зруйновані сім’ї та крах компанії, яка спочатку оцінювалася майже у $10 мільярдів. Книга доступна англійською.

Юваль Ной Харрарі «21 урок для 21 століття»

5 найкращих книжок 2018 року від Білла Гейтса

Білл Гейтс – величезний фанат творчості Харрарі. Якщо у «Sapiens. Коротка історія людства» і «Homo Deus. Коротка історія завтрашнього дня» автор розповідав про минуле й майбутнє, то ця книга повністю присвячена сьогоденню.

Якщо наприкінці 2018 року ви ще не до кінця розумієте, що відбувається у світі, то «21 урок для 21 століття» допоможе розібратися в ситуації і замислитись, з якими труднощами стикається людство. Книга вже є в українському перекладі.

Енді Паддікомб «Медитація і усвідомленість. 10 хвилин на день, які приведуть ваші думки у порядок»

5 найкращих книжок 2018 року від Білла Гейтса

Білл Гейтс разом із дружиною Меліндою нещодавно почали захоплюватися медитацією, і ця книга дуже їм допомогла. Паддікомб починає розповідь з історії про те, як простий студент став буддійським ченцем, а потім євангелістом медитації. Якщо ви хочете спробувати практикувати усвідомленість, ця книга – ідеальний варіант. Книга доступна англійською та російською.

А ось і відео від самого Білла:

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають