LVIV.COM

5 ігор, які можеш побавитись без смартфону у транспорті

5 ігор, які можеш побавитись без смартфону у транспорті

 ТвійБро знає, як прибрати відчуття ранкового маршруткозомбіапокаліпсису – го бавитись!


Бро, уяви собі таку картину: ти заходиш у маршрутку/трамвай/потяг, і тут стається страшне – батарея на смартфоні сідає… і павербанк на нулі… а навколо – ранкові невиспані люди, яких з кожною зупинкою все більшає… Так, стоп! Без паніки – це не початок хорору. Тримай кілька ігор, які порятують під час довгої нудної дороги.

“Жовта машина”

Для цієї гри тобі потрібен партнер\ка. Правила прості: щоразу, як бачите з вікна машину жовтого кольору – кажеш “жовта машина” і тицяєш пальцем іншого гравця. Маршрутки не рахуються. Перемагає той, хто налічить більше машин. Або хто більш боляче тицяє пальцями.

“Собака”

5 ігор, які можеш побавитись без смартфону у транспорті

Якщо ти дивився “Як я зустрів вашу маму”, то знаєш цю гру. Правила дуже схожі до”Жовтої машини”, от тільки тицяти пальцем нікого не треба. Ти з другом дорогою виглядаєте з вікна собак, хто помітив – каже “собака!”. Перемагає той, хто помітить більше песиків.

“Я бачу тут щось…”

У світі ця гра більше відома як “I spy with my little eye…”. І – так тут тобі теж потрібен як мінімум ще 1 гравець. Хтось стає спостерігачем і каже “Я бачу тут щось, що починається на літеру С”. Другий гравець має відгадати, що ж побачив спостерігач. Тоді гравці міняться ролями. Старайся на око визначати, хто з пасажирів коли виходитиме, бо буде нечесно загадувати клічасту сумку тітки, яка вийшла дві зупинки тому.

Є ще спрощений варіант, який корисний, коли їдеш з дітьми або сам ще не прокинувся – це просто перелічувати речі, які бачиш за вікном. При цьому старатись назвати щось таке, що твій компаньйон не побачив.

Потренуємо мізки

5 ігор, які можеш побавитись без смартфону у транспорті

Якщо тобі потрібно дорогою запустити мізки і приїхати на роботу\навчання вже з працюючою головою, то пропонуємо складніші варіанти.

З цифрами: спробуй находу додавати номери автівок, які переганяють твій транспорт. Складніший варіант – множити їх, підносити до степенів і т.д.

Із словами: цікаво читати задом наперед вивіски, які трапляються дорогою, вигадувати нові значення для абревіатур на оголошеннях або із слів на рекламних щитах складати нові слова.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають