LVIV.COM

10 крутих книжок про бізнес для керівників

10 крутих книжок про бізнес для керівників

Плануєш почати власний бізнес? Або ти вже є керівником чи керівницею? Тоді ця підбірка для тебе. Ми поговорили з СЕО компанії LinkUp Studio Андрієм Самбором та розпитали у нього про книжки, які він вважає справжнім must read про бізнес.


Партнерська публікація

📚“Rework”, Девід Хайнемайер Хенссон і Джейсон Фрайд

Книга написана людьми, які з командою з 11-ти людей змогли заробити кілька мільйонів. Така концепція дуже близька до нашої, а у самій книзі можна знайти багато крутих кейсів.

📚“Дизайн звичних речей”, Дон Норман

Ця книга по дизайну, але я би порадив її як девелоперам, так і керівникам. У ній йдеться про неочевидний common sense та те, як люди взаємодіють з предметами в реальності. Крім цього, книга допоможе зрозуміти, як спроєктувати інтерфейс, зручний для людей.

📚“Моє життя та робота”, Генрі Форд

Особисто на мене автобіографія Генрі Форда дуже сильно вплинула. Коли я її прочитав, то зрозумів, що хочу займатись корисними речами, а не просто вести блог в інстаграмі. Ця книга справді надихає і допомагає зрозуміти необхідність виробляти корисні продукти.

📚 “Бути босом легко. Бувай, неефективний менеджменте!”, Брюс Тулґен

Це не дуже популярна книжка, але вона одна з небагатьох має реальні практичні поради. І це не зважаючи на те, що її написав консультант. Корисна, аби зрозуміти, як бути ефективним керівником.

📚“Безжальна правда про нещадний бізнес”, Бен Горовіц

Ця книга про невелику компанію, яка виживала між великими компаніями. У ній автор відкриває очі на те, як насправді важко мати свій бізнес.

📚Книги від Еліяху Голдратта:

  • “Мета. Процес безперервного вдосконалення”
  • “Мета-2. Справа не в везінні”
  • “Критичний ланцюг”

Наукова література, одягнена в бізнес-романи, завдяки якій можна дізнатися як ефективно планувати, уникати непередбачених труднощів, визначати основні проблеми з допомогою логіки причинно-наслідкових зв’язків, розробляти комплексні рішення та розрулювати цілу купу конфліктних ситуацій! Класика менеджменту, дуже рекомендую.

📚“Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах”, Ґевін Кеннеді

Книжка вчить вести перемовини. Кожен розділ — реальний випробуваний мною на практиці кейс. Дуже корисна для всіх, хто веде (чи планує вести) бізнес.

📚“Атлант розправив плечі”, Айн Ренд

Наостанок — мотиваційний бонус :) Хоч це більше художня література, але перша частина серії якраз про те, як рухатися вперед, попри палки в колесах”.

Такі книжки радить Андрій. А якщо тебе цікавить робота в ІТ та хочеться більше корисних підбірок – підписуйся на Facebook LinkUp Studio.

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають