LVIV.COM

10 книг, які можна прочитати за вечір

10 книг, які можна прочитати за вечір

Якщо хочеш прочитати цікаву історію, але не маєш багато часу – тримай список із книг, які можна прочитати за один вечір.


Я і ти

Нікколо Амманіті

10 книг, які можна прочитати за вечір

14-річний Лоренцо Куні не просто інтроверт – він справжній соціопат. Одного разу він обманює батьків: сказавши, що їде кататися на лижах з однокласниками, він тиждень таємно живе в занедбаному підвалі власного будинку.

Проти волі до нього приєднується зведена сестра Олівія, що залежна від наркотиків. Молоді люди і уявити собі не могли, що принесуть їм ці кілька днів спільного добровільного ув’язнення.

Життя без краю

Фредерік Бегбедер

10 книг, які можна прочитати за вечір

Успішний телеведучий, батько двох чарівних доньок, дуже хоче залишитися молодим і віднайти секрет безсмертя. Особисто для нього це дуже актуально, оскільки його дружина – дуже красива та юна дівчина.

На його думку, смерть – всього лише проблема, яку можливо технічно відрегулювати. Саме тому головний герой, його десятирічна донька Ромі і робот на ім’я Пеппер відправляються у мандри. Париж, Женева, озеро в Альпах, Єрусалим, Нью-Йорк … Невже йому й справді вдасться продовжити собі життя років так до трьохсот? Поживемо – побачимо!

Кіт без прикрас

Террі Пратчетт

10 книг, які можна прочитати за вечір

Спочатку було слово, і це слово було Кіт. Цю непохитну істину сповістив народам котячий бог через слухняного свого учня Террі Пратчетта.

Отже, перед тобою євангеліє породи котячих. Ти дізнаєшся про котів усе. З чого коти зроблені, їх внутрішнє улаштування, закони, які на них діють і не діють, що вони їдять і що п’ють. Ну а щоб було наочніше, книга забезпечена малюнками чудового англійського художника-графіка Грея Джолліффа. Нехай буде з вами котяче благословення! Няв!

Путівник Галактикою для космотуристів

Дуглас Адамс

10 книг, які можна прочитати за вечір

Це перша книга із серії науково-фантастичних романів Дугласа Адамса. Головні герої – землянин Артур Дент, Форд Префекта, що походить з маленької планети неподалік Бетельгейзе, його напівдвоюрідний брат Зафод Бібльброкс, землянка Тріція Макміллан (Тріліан) та депресивний робот Марвін.

Разом із ними ти відправишся у мандри незліченними світами, наповненими небезпечними пригодами і непередбачуваними сюрпризами.

Колгосп тварин

Джордж Орвелл

10 книг, які можна прочитати за вечір

У казковій повісті “Колгосп тварин” в алегоричній формі розповідається про часи становлення СРСР. Зокрема, тут ідеться про революцію 1917 року, про брехливі обіцянки, що “земля – селянам, а заводи – робітникам”, розповідається про розкуркулення, примусові переселення, репресії, розстріли і про мільйони замордованих у сталінських концтаборах. От лише замість людей герої цієї повісті – тварини. Але чи так вже вони різняться між собою?

Діаболік

С. Дж. Кінкейд

10 книг, які можна прочитати за вечір

Новий Всесвіт, сповнений довершеною витонченістю штучного творіння й первісністю жорсткості часів земного феодалізму. Світ, у якому технології посіли місце ідола, Космос — місце Бога, а жорстокий і свавільний Імператор— Господаря. Світ, що стоїть на краю прірви і може бути врятований лише істотою, дикість і краса якої вражають.

Ця дівчинка-підліток на ім’я Немезіда штучно створена для захисту доньки сенатора галактики. У цьому тендітному тілі вчені сховали потужну машину для вбивств, яка знищить будь-кого, хто стане на заваді її підзахисної. Однак чи зможе вона завершити свою місію?

Собаче життя

Пітер Мейл

10 книг, які можна прочитати за вечір

Це Бой – вдумливий автор даної книги. Він часто спостерігає за поведінкою людей та вважає себе літописцем її сучасного життя, радощів і протиріч. А взагалі-то, він собака. У книзі пес взявся за “мемуари” – йому є що сказати світові! – і розповідає про свій непростий шлях до “вершин успіху”, а крім того, ділиться дуже кумедними і часом вельми колючими зауваженнями щодо своїх господарів, їх гастрономічних звичок і способу життя, дивацтв і дивацтв, і їх нескінченних гостей.

Люди не перестають дивувати Боя, а часом і засмучувати, але що з них візьмеш… Людині властиво помилятися. А собаці властиво прощати.

Хороша поведінка

Блейк Крауч

10 книг, які можна прочитати за вечір

Емоційна та імпульсивна Летті Добеш – одержима наркоманка і алкоголічка зі стажем, злодійка з судимістю і шахрайка, здатна будь-якого обвести навколо пальця. Як не дивно, вона хоче зав’язати з численними вадами і проблемним життям. Летті одержима бажанням побачитися зі своїм маленьким сином і мріє, щоб дитина могла нею пишатися.

Важко повірити, що ця жінка може мріяти про щось чисте і сьогоденне. Особливо – спостерігаючи за божевільними історіями, в які вона постійно вплутується. Ось і на цей раз: всього-то збиралася обчистити готельний номер, а нарвалася на кілера…

Без пір’я

Вуді Аллен

10 книг, які можна прочитати за вечір

Збірник есе і оповідань “Без пір’я” – театр абсурду, де Вуді Аллен змішує жанри і стилі, пародіюючи класиків. Ось тут дами легкої поведінки обговорюють з клієнтами літературу, а тут давньогрецькі поети виступають на сцені театру в Нью-Йорку.

Час, соціальні класи, країни – все зливається воєдино. Але навіть крізь суцільний сарказм сюди примудряється проникнути безцінна побутова мудрість.

Озеро

Банана Йосімото

10 книг, які можна прочитати за вечір

Тихіро – художниця, яка займається настінним живописом. Вона пливе за течією, не прагне популярності, малює те, що відчуває і насолоджується процесом. Накадзіма – загадковий вчений, самовіддано занурений в науку. Їх зустрічі трапляються все частіше, розмови стають довшими, а потім і рахунок за електрику вони починають ділити навпіл.

У обох не виходить відпустити своє минуле, але при цьому вони не можуть поділитися своїми переживаннями один з одним. В пошуках відповідей на запитання, пов’язані з дитинством, вони відправляються на туманні береги таємничого озера. Можливо, там вони знайдуть спокій?

Марина Романцова LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають