LVIV.COM

Як львівські актори театром рятують життя другу

Як львівські актори театром рятують життя другу

Імпро-актори з Lviv Improv Community організовують благодійний вечір, в рамках якого покажуть дві вистави. Зібрані  кошти передадуть для лікування Андрія Коника – молодого коломиянина, якому у серпні діагностували лейкемію.


vystavy-dlya-andriya

22-річний Андрій родом з Коломиї. Вчиться у НУ “Львівська політехніка” і робить чудові фотографії. Він є членом громадської організації BEST Lviv, та був у команді організаторів #‎TEDxLvivPolytechnic. А ще – в Андрія є неймовірні друзі, які у важкий момент вирішили не впадати у відчай і допомогти у дійсно креативний спосіб.

Театрали організували два дійства – “Crazy and Lazy” – планетарний шарж від Яреми Турчина та “Різниця” – драму абсурду від Артема Вишневського.

yarema.golinejЯрема Голіней (учасник Імпро-групи “Пан Коцик”)

Якщо є шанс комусь допомогти – значить вартує це зробити
Буде дві вистави, які ставлять колєги з усіх трьох львівських команд Імпро (то є SerYozno, Пан Коцик та QuantyRanty)
Наша називається Crazy and Lazy. Вона зачіпає декілька глобальних проблем. Одною із найбільш значимих є проблема байдужості. Мораллю, чи що б ми хотіли цим сказати – є необхідність дбати про себе та оточуючих, простір, де ми живемо і який дає нам життя.
Що найголовніше – люди можуть не лише подивитися вистави, замість як дивитись в домашній монітор на інтернетних котиків, які й так нікуди не дінуться.  Вони зроблять внесок в хорошу справу.

Благодійний захід відбудеться 2 листопада в кінотеатрі Lviv Film Center (Володимира Великого 14 а) о 20:00.

Вхід від 50 грн.

Hrystya Malysh LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають