Vedel School безкоштовно навчатиме дітей сучасної музики

Школа сучасної музики Vedel School  оголосила конкурс, переможці якого зможуть безкоштовно пройти програму «Music for Kids».


З початком весни команда Vedel School отримала можливість втілити в життя дуже важливий музичний проект, що відбувається за підтримки програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises. Ідеєю проекту є залучення до навчання учнів музичних шкіл та дітей віком 10-14 років, що вільно володіють грою на будь-якому музичниму інструменті та виховані в академічній традиції.

Навчання триматиме три місяці. Учнів познайомлять із фізичними властивостями звуку, різними музичними стилями, а також навчать працювати з різними інструментами, в тому числі й електронними.

Взяти участь у конкурсі можуть діти віком від 10 до 14 років, які вільно грають на будь-якому музичному інструменті. Для цього потрібно записати виконання одного академічного музичного твору (на будь-якому інструменті або вокально) та зробити відео- чи аудіозапис власного творого або ж обробки на улюблену пісню чи саундтрек. З детальними умовами можна ознайомитись на сайті школи. Сама Vedel School працює за адресою: вулиця Наливайка, 12.

Заявки приймаються до 31 березня включно. Усього на курс буде відібрано 12 учнів. Наприкінці випускники музичної школи виступлять у рамках заходів міжнародного джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?