LVIV.COM

Vedel School безкоштовно навчатиме дітей сучасної музики

Vedel School безкоштовно навчатиме дітей сучасної музики

Школа сучасної музики Vedel School  оголосила конкурс, переможці якого зможуть безкоштовно пройти програму «Music for Kids».


З початком весни команда Vedel School отримала можливість втілити в життя дуже важливий музичний проект, що відбувається за підтримки програми ґрантів Harald Binder Cultural Enterprises. Ідеєю проекту є залучення до навчання учнів музичних шкіл та дітей віком 10-14 років, що вільно володіють грою на будь-якому музичниму інструменті та виховані в академічній традиції.

Навчання триматиме три місяці. Учнів познайомлять із фізичними властивостями звуку, різними музичними стилями, а також навчать працювати з різними інструментами, в тому числі й електронними.

Взяти участь у конкурсі можуть діти віком від 10 до 14 років, які вільно грають на будь-якому музичному інструменті. Для цього потрібно записати виконання одного академічного музичного твору (на будь-якому інструменті або вокально) та зробити відео- чи аудіозапис власного творого або ж обробки на улюблену пісню чи саундтрек. З детальними умовами можна ознайомитись на сайті школи. Сама Vedel School працює за адресою: вулиця Наливайка, 12.

Заявки приймаються до 31 березня включно. Усього на курс буде відібрано 12 учнів. Наприкінці випускники музичної школи виступлять у рамках заходів міжнародного джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають