LVIV.COM

Український музично-дизайнерський Гелоувін

Український музично-дизайнерський Гелоувін

Що може поєднувати чарівну Сашу Кальцову та гічкоківських птахів? А мексиканські декоративні черепи, вплетені в неймовірної краси українські віночки та тріо Panivalkova? А кажана з шовковими крилами та унікальну Onuka? Правильно – Гелоувін!


Українські музиканти взяли участь у святковому фотопроекті художниці та дизайнерки Лесі Патоки, яка багато років створює яскраві та фантастичні образи для кліпів, кіно і реклами. Цього року Патока презентувала власний бренд головних уборів – #nagolovy.
Про це пише Vogue.ua

panivalkova

Леся Патока на своєму екаунті в Facebook ділиться враженнями від проведеної фотосесії: “Це неймовірне відчуття, коли ти пишеш своїм друзям музикантам, – а вони без жодних запитань, приїжджають до тебе на зйомку, і згодні на складний грим та незвичні образи… Panivalkova в тому ж мексиканському гримі сідають в таксі, відігравши нам пару пісень на укулеле…”

k-a-t-y-a

“Катя Роговая (Κ. A. Τ. Υ. A)  мужньо витримує години переміщення фону, правок освітлення та кріплення перлів до обличчя.

Звичайно, того ж дня зникає вода в фотостудії, і ми в 4 руки цілу годину відмиваємо Женю Галича (O.Torvald),  адже йому ще потрібно їхати далі у справах.“

otorvald

“Євген Філатов (The Maneken),  в перерві між гримуванням і приміркою перук, просто сидить на затишному кріслі в кутку та пише нові хіти.”

the-maneken

“Наталя Жижченко (Onuka) легко балансує з кажаном на голові, розмах крил якого займає не менше метру в просторі.”

onuka

“Незрівнянна Саша Кальцова (Kryhitka) спізнилася на купу годин… але швидко реабілітувала себе грибним пирогом. Вона так хвацько відпрацювала в кадрі, що неможливо було відірвати прекрасну Дашу Рубінштеін і Григорія Марченко від фотоапарату.”

580f0da09b897

“Ні звуки нещадної попси, що лунали з нижнього поверху вечірки, ні відсутність води, ні дика втома не могли нам завадити. Тому що, це було дуже круто, друзі!”

the-erised

Ми всією редакцією Lviv.com вже повирізали декоративних кажанів і принесли ароматичних свічок на роботу.
А ви вже готові до Гелоувіну?


Фото: Vogue.ua

Hrystya Malysh LVIV.COM
Читай також:

Ділися або не палися

Зараз читають