LVIV.COM

У “Видавництві Старого Лева” виходить антиутопія відомого українського журналіста – почитай

У Видавництві Старого Лева виходить антиутопія відомого українського журналіста - почитай

“Видавництво Старого Лева” презентує сенсаційну новинку – роман-антиутопію одного з найвідоміших військових кореспондентів України Андрія Цаплієнка. Книга під назвою “Стіна” розповість про 2054 рік, про крах імперії та спробу вижити під її уламками. Новинка з’явиться в книгарнях наприкінці травня.


Про що книга?

У цьому романі в жанрі фантастики автор показує два постапокаліптичні суспільства, одне з яких прогресивно розвивається, а інше — деградує. Автор писав книгу у відрядженнях, в дорозі, іноді черпав ідеї навіть уві сні.

“Я бачив перед собою модель світу, крутив її, вносив корективи. І потім несподівано зауважив, що створений мною світ вже живе своїм життям”, – розповів письменник.

Герої роману “Стіна” шукають відповіді на питання як зберегти генетичний код, як не забути історію та захистити себе. За словами Андрія Цаплієнка, явище “Стіни” у книжці з одного боку фізичне, з іншого – ритуальне, культове.

У "Видавництві Старого Лева" виходить антиутопія відомого українського журналіста - почитай

Хто автор?

Андрій Цаплієнко – український журналіст, письменник, з кінця 90-х і дотепер – військовий кореспондент. Побував на Близькому Сході, Кавказі, Балканах, в Африці, Латинській Америці. Ця книга – це його дебют в жанрі антиутопії.

Лілія Матвіїв LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають