LVIV.COM

🔥У Києві вперше проведуть регіональний івент Burning Man

🔥У Києві вперше проведуть регіональний івент Burning Man

В Україні 26 травня відбудеться перший регіональний захід від Burning Man – Precompression Kyiv. Тусити будуть на ВДНГ, повідомляє Uburners.


 Що це таке?

Precompression – це один із форматів локального об’єднання фестивальників Burning Man. Це не просто фестиваль – під час демонстрації творчих проектів немає глядачів, всі є учасниками дійства.

Тема цього фестивалю – “Я, робот”. Гасло київського Precompression – “АІ думкою багатіє”.

Взяти участь в події може кожен. Єдина умова – не бути пасивним спостерігачем. Концепція заходу – “порожня кімната”, тобто простір, який потрібно чимось заповнити. Чим – вирішувати вже учасникам. Вибір широченний – музика, образотворче мистецтво, перформанс, інсталяції.

У Києві вперше проведуть регіональний івент Burning Man1

Проекти створюються відповідно до 10 принципів Burning Man. Вони полягають у тому, що кожен може стати частиною Burning Man, комерційна складова відсутня, цінується взаємодія і співпраця, учасники зобов’язуються стежити за безпекою та чистотою.

Місце проведення – 13-й павільйон ВДНГ, Арт-резиденція. Частина зібраних на заході коштів піде на реконструкцію будівлі.

У Києві вперше проведуть регіональний івент Burning Man1

Розмір внеску учасників в організацію події не важливий. Прийом заявок триватиме до 20 квітня, для цього необхідно заповнити форму учасника.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають