LVIV.COM

Що почитати влітку – поради від фінансистів з Волл-стріт

Що почитати влітку - поради від фінансистів з Волл-стріт

В переліку не тільки бізнесова література – також є і художні твори, книги по саморозвитку та історії. Поради зібрало видання Business Insider


 • “Sapiens. Коротка історія людства”, Юваль Ной Харари

“Я не міг перестати говорити про неї після прочитання. Це амбітна, але свіжа книга про історію, в якій висуваються великі теорії про те, як людство стало домінувати в світі”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “Погана кров”, Джон Каррейра

“Дуже рідко ви можете отримати настільки глибокий аналіз того, як компанія здатна помилятися в стількох аспектах. Від керівників до співробітників, книга Каррейра дає кожному їжу для роздумів. Не кажучи вже про те, що це просто захоплююча історія”, – Ден Каммінгс, керівник відділу корпоративних консультацій IEX.

 • “Безкомпромісна залученість: як” морські котики “ВМС США йдуть вперед і перемагають”, Джоко Віллінк, Лейф Бабин

“Коли я одружився на дівчині з військової родини, то почав поважати цінності і відповідальність нашої армії. Проблеми, описані в цій книзі, безумовно, більш екстремальні, ніж всі, з чим я буду стикатися в кар’єрі. Але витягнуті уроки можна абсолютно точно застосувати і в діловому світі”, – Пеппер Уітбек, топ-менеджер AXA Investment Managers.

 • A Life Well Played, Арнольд Палмер

“Royal Bank of Canada істотно підтримує гольф. Коли є час у мене особисто, я теж граю в нього зі своїми дітьми. Книга Палмера наповнена безліччю чудових анекдотів, і, як справжній гравець у гольф, він дає багато важливих уроків про життя, бізнесі та спорті”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “Повелителі фінансів. Банкіри, що змінили світ”, Ліакват Ахамед

“Ця книга, що отримала Пулітцерівську премію, – важливий твір, який розповідає про небезпеку, з якою стикається світ, коли центральні банки управляють ним на основі застарілих правил”, – Джонатан Льюїс, інвестиційний директор Fiera Capital.

 • “Як не помилятися. Сила математичного мислення”, Джордан Елленберг

“У цій книзі головні математичні концепції пояснюються максимально доступно. Автори підкреслюють роль, яку математичні міркування можуть і повинні грати в нашому житті в ситуаціях будь-якого масштабу”, – Еллісон Бішоп, дослідник IEX.

 • “Ілон Маск. Tesla, SpaceX і дорога в майбутнє”, Ешлі Венс

“Ілон, безумовно, барвистий персонаж. Але не можна заперечувати його бачення і готовність порушити статус-кво. Я наполегливо рекомендую цю книгу, в якій автор стверджує, що Маск повинен стояти поруч з видатними підприємцями Америки”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “Сільська елегія: спогади про сім’ю і культурі в умовах кризи”, Джей Ді Венс

“Розповідь Венса про шляхи виходу з бідності в світ венчурного капіталізму – важлива книга для тих, хто хоче зрозуміти соціальні класи, мобільність і американську мрію”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • Spymaster, Бред Тор

“Це трилер про холодну війну розповідає про талановитого контртерориста Скота Харвата. Його місія відправляє в загадкові і смертельно небезпечні європейські розвідувальні кола”, – Том Наратил, топ-менеджер UBS.

 • “Син повелителя сиріт”, Адам Джонсон

“Не дивлячись на те, що я читав цей роман про життя молодої людини в тоталітарній Північної Кореї кілька років тому, я все ще можу порекомендувати його кожному. Це як і раніше надзвичайно актуальна робота про свободу, жертви і любов”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “Привид короля Леопольда”, Адам Хохшільд

“Я вважаю цю книгу надзвичайно корисним довідковим матеріалом для дискусій про “стійкості”, які зараз відбуваються в інвестиційному світі. “Одностороння подорож” багатства, яка спостерігалася за часів короля Леопольда, все ще ймовірно присутня в сучасній економіці”, – Кетрін Макдональд, AXA Investment Managers.

 • “Машини пророкувань: проста економіка штучного інтелекту”, Аджай Агравал, Джошуа Генс, Аві Голдфарб

“Штучний інтелект готовий змінити кожну галузь, але багато бізнес-лідерів, з якими я говорив, ігнорують цю технологію. Ця книга, написана трьома блискучими умами з Університету Торонто, безцінна для підприємців, які хочуть зрозуміти, як ШІ вплине на їх бізнес”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • The Cuban Affair, Нельсон ДеМілля

“Цей роман розповідає про ветерана армії США, чия робоча поїздка на Кубу приймає небезпечний поворот, коли він дізнається, що дід його клієнта сховав $ 60 млн, перш ніж втекти від революції Кастро”, – Том Наратил, UBS.

 • “Радикальна відвертість”, Кім Скотт

“Нещодавно ми запросили Кім поговорити з нашими топ-менеджерами, і вона була натхненням. Її книга розповідає, як чесний фідбек служить ключем до організації людей і дозволяє співробітникам показувати кращі результати”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “Принципи”, Рей Даліо

“Нещодавно я дав кілька порад випускникам Університету Ватерлоо. Я просто попросив їх не припиняти вчитися. Я міг би також порадити їм книгу Рея Даліо, оскільки вона сповнена безцінних правил для життя і роботи. Наполегливо рекомендую”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “М’ясо з кров’ю”, Ентоні Бурден

“Завдяки цій книзі я дізналася, на які дні тижня варто відмовитися від риби і як розрізняти місцеву їжу від привезеної. Якщо вам подобається їсти і їсти добре, ця книга змінить ваш підхід”, – Трісія Хейзелвуд, керуючий директор MUFG Securities.

 • The Other Woman, Деніел Сілва

“Книга розповідає історію Габріеля АЛЛОН, арт-реставратора і вбивці, якому доручено вести війну проти російських війсь”», – Том Наратил, UBS.

 • “Легко не буде”, Бен Хоровіц

“Я вірю, що будь-який менеджер винесе для себе уроки з управління людьми з цієї книги”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “Ідеальна зброя”, Девід Сенгер

“У своїй роботі кореспондент New York Times Девід Сенгер досліджує, як кібервійна швидко змінює нинішній геополітичний ландшафт. Це важлива тема для будь-якого сучасного корпоративного лідера”, – Том Наратил, UBS.

 • “Підземна залізниця”, Колсон Уайтхед

“Книга розповідає про жорсткий періоді в історії, через це її складно читати. Але в ній є актуальні і на сьогоднішній день уроки – важливість демократії, інклюзивності та свободи”, – Дейв МакКей, президент і генеральний директор Royal Bank of Canada.

 • “Республіка піратів”, Колін Вудард

“Грунтуючись на справжній історії, в цій книзі детально описується історія групи піратів 18-го століття на Багамах. У ній цікаво описаний їх підхід до самоврядування і політичної організації, яка привела їх як до успіху, так і краху”, – Том Наратил, UBS.

 • The Soul of America, Джон Мічем

“Мічем звертає увагу на критичні моменти в історії нашої країни і ілюструє, що у нас як і раніше є підстави для оптимізму щодо майбутнього Америки” – Том Наратил, UBS.

Твій Бро LVIV.COM
Читай також:

Ділися або не палися

Зараз читають