LVIV.COM

Не ex.ua єдиним або де тепер глянути фільм перед сном

Не ex.ua єдиним або де тепер глянути фільм перед сном

В середині листопада закрили ex.ua і fs.to. Українців позбавили можливості користуватись одразу двома сервісами неавторизованого онлайн відео. Fs.to минулого місяця відвідали 23 млн разів, а ex.ua – 36,7 млн.  Пропонуємо вам не засмучуватись з приводу раптової відсутності халяви на популярних файлообмінниках і протестувати інші ресурси, список яких склали на Platfor.ma 


Звісно ж, платити за контент, який можна було ще буквально “вчора” стягнути на халяву, часом болісно і неприємно. Але якщо тобі випала важка доля того, хто інколи продукує, а не лише споживає, картина виглядає трохи інакше.

Пропонуємо вам кілька альтернативних сервісів, де оплативши відеопродукт можна буде насолоджуватись цікавими фільмами в хорошій якості.

Netflix

netflix

З січня 2016 американський сервіс Netflix став доступним в Україні. Ще в 2013 він почав продукувати серіали, що їх могли переглядати лише користувачі ресурсу. Зокрема, там можна було побачити популярний політичний серіал – “Картковий будиночок”. З того часу ресурс отримав близько чотирнадцяти номінацій та престижну телевізійну премію Emmy.

Фільми і серіали на Netflix можна подивитись різними мовами та з різними субтитрами. Українська поки недоступна. Підійде для тих, кому цікавий унікальний контент,  хто добре знає англійську або ж хоче підівчити її, переглядаючи цікаві фільми та серіали.

Підписка на місяць коштуватиме 8-12 доларів. Нові підписники можуть скористатись тимчасовою безкоштовною версією.

Megogo.net

megogo

Megogo – це масштабний український сайт відео – контенту. Більша частина матеріалів тут доступна з субтитрами. Є фільми в оригіналі, проте їх небагато. Річ у тім, що через загрозу піратського розповсюдження контенту на західному ринку, власники відео неохоче продають англійську звукову доріжку. Фільми та серіали можна дивитись з будь-яких пристроїв.

Підписка на місяць коштуватиме  77 гривень. Новим підписникам пропонують акційну оплату першого місяця користування в розмірі однієї гривні. Можна заплатити лише за конкретний фільм, який ви маєте намір подивитись. Для людей з вадами слуху Megogo пропонують сурдопереклад.

Divan.tv

deviant

Divant – це один з найдревніших способів легально переглядати фільми в онлайні. Проект позиціонує себе в першу чергу як інтернет-телебачення. Ціна пакету змінюється в залежності від кількості каналів та наявності там відео-контенту.
Підписка на місяць коштуватиме від 29 до 279 гривень.

OLL.TV

 

 

oll.tv

Проект з’явився в 2012. Спершу ресурс працював як платний онлайн кінотеатр, а потім трансформувався в інтернет-телебачення. На oll.tv можна знайти популярний контент масштабних кінокомпаній. Дивитись відео можна на всіх гаджетах або за допомогою спеціальної приставки oll.tv box. Додатково сервіс пропонує підбірку футбольних телеканалів, онлайн-радіо та музики.

Підписка на місяць коштуватиме від 29 до 59 гривень.

 

Google Play

google

В Google Play можна скачувати фільми. Вартість залежатиме від дати виходу фільму та того, як ви збираєтесь його переглядати. Є можливість подивитись один раз або ж купити легальну копію. Дивитись контент можна з мобільних пристроїв, комп’ютерів, планшетів та спеціальних гаджетів – Chromecast.

Перегляд минулорічного відео коштуватиме 20 гривень, а покупка – 200 гривень.

Цікавого та легального вам перегляду!


Читайте також: Про “гусенецю Борро” і те, чому дорослим-дітям варто дивитись Хаяо Міядзакі

 

 

 

Hrystya Malysh LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають