Малювати, писати, танцювати, співати — 8 місць, де можна покреативити у Львові

Все життя мріяв/ла навчитися малювати, співати, грати на гітарі ще й хрестиком вишивати, але вже «надто старий/а» щоб отримати академічну освіту? Лови підбірку мистецьких курсів у Львові та бігом втілюй свої мрії в життя!


На стінах вдома вже немає де малювати? Розширюй свої межі – ми знайшли дещо для тебе!

Art School

В арт-студії ти зможеш пройти курс академічного рисунку, працювати у різних техніках акварельного та олійного живопису, спробувати пастель, вугілля та навіть глину! Ти сам обираєш зручний для себе час і кількість відвідувань на тиждень.

Де?

Шафарика, 6А.

Ціна?

Від 450 грн на місяць.

Illustration School, школа комерційної ілюстрації


Хочеш навчитись крутої комерційної ілюстрації? Тобі саме для тебе є цікавий та атмосферний простір, де ти освоїш нові техніки малювання та дизайну, познайомишся з креативними людьми, побуваєш на тематичних ворк-шопах, майстер-класах і лекціях та навіть знайдеш замовників!

Де?

Шота Руставелі, 10.

Ціна?

Від 3 500 гривень.

Твоїм співам у душі заздрять навіть сусіди, а в гаражі з пацанами лабаєте не гірше ніж Nirvana?


Музична школа YOLO вчить не лише дітей, але й дорослих. Уроки вокалу, гри на гітарі, фортепіано чи скрипці.

У школі працює професійна студія відео- та звукозапису, ти зможеш навчитись поводити себе перед камерою і навіть аранжувати власні треки

Де?

Кульпарківська, 99

Ціна

Від 1200 грн на місяць

Запалюєш танцпол навіть у переповненій маршутці, але глядачі не можуть гідно оцінити твій талант?

Milonguero


Вечірні уроки аргентинського танго для аматорів. Ти освоїш класичну концепцію аргентинського танго, танго-вальсу, мілонги та канженге.

Де?

Огієнка, 18

Школа сучасного танцю «Біла пантера»


Заняття підійдуть для тебе якщо ти круто танцюєш, або ж якщо навіть шкільний вальс запоров. Школа пропонує заняття із сучасного танцю від сальси до тверку. Ти можеш приєднуватись до груп у будь-який час. Школа має кілька локацій, обирай найзручнішу!

Де?

Хуторівка, 26

Мисливська, 29

Великого, 2

Лісна, 50А

Ціна

Від 350 грн на місяць

Ти настільки переконливий, що вчителі самі відпускали тебе з уроків, а  дівчина досі вірить, що вона не жирна?

Школа акторської майстерності «Маска»

Ти зможеш освоїти традиційні концепції театральних вишів за принципами Станіславського та Чехова. Тут ти покращиш свою сценічну мову, орфоепію, дикцію, дихання, постановку голосу, роботу з текстами. В школі проводять майстер-класи з вокалу, танців, контактної імпровізації, а також різні квести.

Де?

Шота Руставелі, 29.

 Школа ораторської майстерності


Принцип курсу – від загального до конкретного. Усі секрети красномовності розкладають на складові, вивчають та відпрацьовують, а потім об’єднують знання та навички. Ти зможеш попрактикуватися на публіці, а твої виступи зніматимуть на відео та аналізуватимуть.

Де?

Винниченка, 1.

Ціна

Від 998 грн за курс.

Курс письменницької майстерності


Двомісячний курс для тих, хто хоче навчитися писати або ж підтягнути скіли. 50 годин лекцій та практичних занять, де ти освоїш головні концепти письма, а також спікери-письменники, які поділяться своїми фішками та секретами.

Де?

Площа Ринок, 9.

Ціна

Від 1700 грн за курс.

➤ Чи є життя після коду або що роблять колишні деви у TechMagic?