LVIV.COM

Киянин запустив пошуковик легальних фільмів з онлайн-кінотеатрів

Киянин запустив пошуковик легальних фільмів з онлайн-кінотеатрів

Засновник стартапу AppStor.io Андрій Ткаченко запустив сервіс “Кіно легально“. Це онлайн-пошуковик фільмів та серіалів з легальних інтернет-кінотеатрів. До створення такого сервісу розробника мотивувала ситуація з піратським контентом, пише ain.ua


Сервіс працює на базі результатів індексації основних легальних онлайн-кінотеатрів, доступних в Україні – Megogo, OLL.tv, Divan.TV. Планують додати також Google Play Movies та ivi.ru.

Андрій Ткаченко

Кіно легально – мій невеличкий внутрішній хакатон для популяризації легального контенту. Частково мене мотивувала дискусія про легальний контент на форумі DOU, де дописували не найбідніші люди – девелопери. Вони до заборони піратського контенту ставляться вкрай негативно. Деякі взагалі пишаються тим, що крадуть контент і користуються зламаними ОС” – говорить Андрій.

Наразі робот сервісу проіндексував близько 6000 фільмів, з яких 65% на Megogo і по 25% на OLL.tv та Divan.TV (частина контенту дублюється, тому в сумі більше ста відсотків). На Кіно легально можна не лише шукати відео, а й підібрати випадкові фільми за жанрами та знайти щось для себе в розділі з актуальними стрічками. Реклами на сервісі поки немає.

“В роботі нашого робота було кілька сюрпризів. До прикладу, база Megogo доступна з території РФ значно більше, ніж в Україні. Ту ж “Гру престолів” подивитись в нас можливості немає. Проте ми налаштовані оптимістично і сподіваємось зібрати всю базу легальних фільмів до кінця тижня” – коментує Андрій.

Читайте також:


Не ex.ua єдиним, або де тепер глянути фільми перед сном

Тест для поттероманів: а ви певні, що знаєте усіх фантастичних звірів?

Hrystya Malysh LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають