LVIV.COM

Іво Бобул іде в президенти

Іво Бобул іде в президенти

Співак поки не говорить про склад своєї команди, але дуже хоче зустрітись із Трампом – сподівається на його допомогу. Про свої наміри Народний артист України розповів в ефірі каналу 112 Україна.


Поки співак збирає гроші для реєстрації кандидата на виборах. Щоб зареєструватись, потрібно внести заставу в сумі 2,5 млн грн. Ці гроші повернуть лише в тому випадку, якщо кандидат пройде у другий тур чи виграє вибори.

“Зараз збираю фінанси, першою чергою. А, ну, народ підтримає, я це 100% знаю. Навіть не сумніваюся у цьому”, – сказав співак в ефірі.

На запитання ведучої, за кого їй краще голосувати, за актора Володимира Зеленського, музиканта Святослава Вакарчука чи артиста Іво Бобула, він відповів, що “Ми втрьох зустрінемося у другому турі й вирішимо”.

Говорячи про свою команду на виборах, Бобул сказав, що не хоче розсекречувати імена, але зазначив, що йому теба зустрітися з Трампом. “Мені треба зустрітися з Трампом (сміється), поїхати до нього в США і попросити в нього допомоги. Він співав мою пісню, тож допоможе”, – додав він.

Твій Бро LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають