LVIV.COM

Фестиваль Аніме у Львові

Фестиваль Аніме у Львові

З 17 листопада у Львові починається фестиваль аніме. В кінотеатрі Копернік покажуть роботи Отомо, Міядзакі, Шінкая та інших режисерів жанру українською.


Глядачам обіцяють сім днів якісного аніме контенту в українському перекладі. Також, у день відкриття фестивалю арт-директор кінотеатру Копернік – Станіслав Тарасенко планує провести “невеличку, але цікаву” вступну лекцію на цілком буденну тему – “Конструктивний релятивізм сучасної аніме-культури крізь призму пунктуаційного мислення нордичного кавальгакуса”.

«Аніме – це вид візуального мистецтва та різновид кінематографічної культури, корені якої сягають глибин японської історії. Аніме-серіали – це  не обов’язково “Сейлормун” чи “Євангеліон”. Існує багато різноманітних типів аніме-серіалів і у кожному з них зустрічаються свої шедеври. Аніме-фільми, в свою чергу – це не тільки філософсько-релігійно-гуманістичні твори Хаяо Міядзакі та його “Studio Ghibli”, відомі на увесь світ, але й багато інших мультфільмів від різноманітних режисерів та аніматорів. Культура аніме в Україні нагадує культуру німого кіно, тому що більшість людей, які не стикаються з нею, впевнені, що ця культура “специфічна” та “незрозуміла”.  В аніме – як і у будь-якій іншій кінокультурі – дійсно багато всілякого “неякісного комерційного продукту”,  як і у будь-якій іншій кінокультурі.  Людина уважна та розсудлива може легко розібратися у ситуації та відокремити “зерна від плевел”, тобто “аніме-порожняк” від “аніме-мистецтва”. – пояснюють організатори фестивалю.

РОЗКЛАД ФЕСТИВАЛЮ АНІМЕ

17 лис. ЧТ 19:00 – «Акіра» К. Отомо
18 лис. ПТ 19:00 – «З макових схилів» Ґ. Міязакі
19 лис. СБ 19:00 – «Відьмина експрес-пошта» Х. Міядзакі
20 лис. НД 19:00 – «5 сантиметрів за секунду» М. Шінкая
21 лис. ПН 19:00 – «Могила світлячків» Т. Ісая
22 лис. ВТ 19:00 – «Діти, що женуться за зорями» М. Шінкая
23 лис. СР 19:00 – «Досконала журба» С. Кона

Hrystya Malysh LVIV.COM

Ділися або не палися

Зараз читають